Meklēt
Izvēlne

Pagalms – Latvijas Mākslas akadēmijas modes skate

Otrdien, 2013. gada 28. maijā, Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas apakšnozares studenti aicina uz 2012./2013. mācību gadu noslēdzošo modes skati „Pagalms”. Skates ietvaros savus jaunākos tērpus demonstrēs 32 bakalaura un maģistra studiju programmu studenti. Viņu vidū būs arī tādi Latvijas modes industrijas atzinību izpelnījušies dizaineri kā Jānis Šnē, Reinis Ratnieks, Sabīne Skarule, Daiga Zvirgzdiņa, Inga Tauriņa un Iveta Vilne, kuru veidotie apģērbi ir nopērkami modes un dzīvesstila konceptveikalā „Paviljons”.

„LMA Dizaina nodaļas gada noslēguma darbu skate ir burvīgs notikums, un šogad esam nolēmuši skates tapšanas procesā iesaistīt arī Scenogrāfijas nodaļas studentus, kuri veidos pasākuma telpas tēlu. Jaunajiem māksliniekiem un dizaineriem šī ir praktiska pieredze modes skates tapšanā, kas ir ļoti būtiska viņu turpmākajā profesionālajā darbībā un attīstībā. Dizaineriem - studentiem ir svarīgi veidot atgriezenisko saiti – sajust, kā viņu darbi atbalsojas publikā, gūst atzinību un atrod savu lietotāju,” stāsta LMA Modes mākslas apakšnozares vadītājs profesors Aigars Bikše.

Nozīmīgs šī gada modes skates papildinājums ir Live Stream nodrošināšana visa vakara garumā, kas ļaus ikvienam interesentam vērot pasākumu arī tiešraidē portālā Front Row (http://frontrow.lv/online). Par šo tehnisko procesu gādās StreamTeam komanda, kas jau iepriekš ir veiksmīgi sadarbojušies ar LMA, grupu „Astro’n’Out” u.c.

Tāpat modes skates organizētāji ir parūpējušies arī par ērtu pasākuma vērotāju komunikācijas veidu sociālajos tīklos, radot šim notikumam veltītu oficiālo „Pagalms” hashtag’u - #LMApagalms.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās „Biļešu Servisa” kasēs, kā arī mājas lapā (klikšķināt šeit). Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iesakām ar biļešu iegādi nekavēties.

Modes skates norises vieta:
Latvijas Mākslas akadēmijas 1. stāva zāle
Kalpaka bulvāris 13, Rīga

Sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19.00.

Pasākuma ilustrāciju, kas redzama modes skates plakātā, veidojusi Modes mākslas nodaļas 1. kursa studente Evija Šaitere, iedvesmojoties no LMA pagalma pusē redzamā Raiņa pieminekļa un 20. gs. modes klasikas.

Vairāk informācijas:
Latvijas Mākslas akadēmija
Sabīne Jermaloviča
Mob. tel.: +371 26625910
E-pasts: mode(abols)lma.lv">

Profesors Aigars Bikše
Mob. tel.: +371 29469320
E-pasts: aigars.bikse(abols)lma.lv">

PR aģentūra un organizators:
Polhem PR Latvia
Maija Melbārde
Mob. Tel.: +371 26325068
E-pasts: maija(abols)polhem.com">