Meklēt
Izvēlne

Panākumi radošās izcilības festivālā „ADwards" 2010

Šogad no 17. līdz 19. martam Rīgā norisinājās Latvian Art Directors Club (LADC) organizētais piektais radošās izcilības festivāls „ADwards", kurā labākie Latvijas reklāmas un dizaina mākslinieki savā starpā cīnījās par Meistarības ordeņiem.
Izvērtējot vairāk nekā 140 darbus 16 dažādās kategorijās, ar Meistarības ordeņiem tika apbalvoti Latvijas labākie reklāmas un dizaina speciālisti.

Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Vides Mākslas apakšnozares 4.kursa students Kaspars Jursons ar 3.kursa studiju procesa darbu "Pie viena" (darba vadītāji asoc.prof. Barbara Ābele un doc. Juris Krūmiņš) ieguva I pakāpes Meistarības ordeni kategorijā "Industriālais dizains" .

Šajā pašā kategorijā II pakāpes Meistarības ordeņa ieguvēja ar bakalaura darbu "Nana" ir Dizaina nodaļas Vides mākslas apakšnozares absolvente Inga Garniere (bakalaura darba vadītājs doc. Juris Krūmiņš).
Konkursa nolikums vēsta:Darbs, kurš atzīts par labāko kategorijā un saņēmis I pakāpes ADwards ordeni (zelta godalgu), I pakāpes diplomu un publicēts ADwards gada grāmatā, norāda, ka darbs pavēris jaunus apvāršņus un iedibinājis jaunus standartus Latvijas reklāmas un dizaina sfērā un ieiet Latvijas radošajā vēsturē.
Darbs, kurš saņēmis II pakāpes ADwards ordeni (sudraba godalgu), II pakāpes diplomu un tiek publicēts ADwards gada grāmatā, norāda uz spēcīgu talantu savienībā ar izcilu meistarību un uzmanību pret detaļām.

Festivālam iesniegtos darbus vērtēja starptautiska žūrija. Tajā darbojās aģentūras Crispin Porter + Bogusky Europe radošais direktors Anders Gustafson, Vācijas BBDO radošais direktors Jan Leube, digitālo projektu radošais direktors Geoff Gower, Berlīnes reklāmas aģentūras ADC tekstu autors Marc Wirbeleit, reklāmas aģentūras Surface radošais direktors un tipogrāfs Markus Weisbeck, kā arī Latvijas vadošo reklāmas aģentūru pārstāvji.


Informāciju no www.adwards.lv apkopoja
doc. Baiba Bogdane

www.lma.lv
www.designlv.lv
www.adwards.lv
http://www.ladc.lv/