Meklēt
Izvēlne

Piesakies izstādei „Zaļā enerģija” (pagarināts termiņš)

Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Viļņas Mākslas akadēmijas tekstilmākslas katedru aicina pieteikties konkursa izstādei "Zaļā enerģija", kas no 2011. gada 25. septembra notiks Viļņas Tehnikas un Enerģijas muzejā (Lithuanian Energy Museum).

Izstādē aicināti piedalīties visu nodaļu studenti un pasniedzēji ar inovatīviem, eksperimentāliem un (vēlams) 3D darbiem, kuri tehnikas, izmantoto materiālu vai asociāciju līmenī būtu saistīti ar šķiedras vai tekstila mākslu. Izstādes norises vieta paredz iespēju strādāt tieši ar vidi, izmantojot jau esošo rūpnīcas aprīkojumu un ekspozīcijas. Izstāde notiks no 2011. gada 25. septembra līdz 15. oktobrim Tehnikas un enerģijas muzejā Viļņā.

Muzeja telpas, kā arī iepriekšējās VMA studentu izstādes darbus un to mērogus var aplūkot šeit.

Pārējos izstādes un muzeja attēlus var apskatīt tekstilmākslas katedrā pie prof. Ievas Krūmiņas.

Darbu pieteikumi (foto, anotācijas un eksponēšanas apraksts) jāiesniedz Ārlietu un izstāžu daļā līdz 2011. gada 30. jūnijam, lai savlaicīgi varam sarūpēt to transportēšanu uz Viļņu. Pieteikumus iespējams nosūtīt arī elektroniski uz e-pasta adresi zalaenergija(abols)gmail.com">.

Izstādei pieteiktos darbus atlasīs LMA un VMA izveidota žūrijas komisija. Izstāde „Zaļā enerģija" iekļauta Kauņas Tekstilmākslas biennāles programmā.

Sīkāks informācija:
Ieva Krūmiņa / / +371 28320071
Elīna Ģibiete / / +371 26396046