Meklēt
Izvēlne

Projektu un notikumu cikls Jaunpiebalgā "Degradētās vides romantika"

No 2013. gada 20. jūnija Jaunpiebalgas pienotavas teritorijā aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Vides mākslas apakšnozares 1. un 2. kursa studentu vasaras prakses izstāde. Ielūdzam uz izstādes atklāšanu ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 18.00!

Jaunpiebalgas pamestās rūpnieciskās teritorijas degradētā vide tiek mērķtiecīgi veidota kā mākslas, dizaina un sociālo procesu realizācijas vieta. Sadarbībā ar Jaunpiebalgas pašvaldību Latvijas Mākslas akadēmijas vides mākslas studenti, pasniedzēju Jura Krūmiņa, Oļega Tillberga, Ingūnas Eleres, Vladimira Bekmaņa un Baibas Bogdanes vadībā, izstrādā konceptus, kā pamestā pienotava no rūpnieciski neizmantotas vides pārtop sabiedrībai noderīgā kultūrvidē. Projektu un notikumu ciklā iesaistās gan vietējie iedzīvotāji, gan Latvijas un citu valstu brīvprātīgie, kas pārstāv dažādu vecumu, interešu un sociālās grupas, mērķtiecīgi bagātinot Jaunpiebalgas radošo izpausmju procesus.

Izstādē Jaunpiebalgā būs apskatāmi gan pienotavas teritorijas attīstības skiču projekti, gan arī studentu jaunrade vides instalācijās un plenēra darbos.

Pamestā pienotavas teritorija, kur notiek izstāde, ir Jaunpiebalgas centrā, dažus metrus no Jaunpiebalgas novada domes ēkas (Jaunpiebalga, Gaujas iela 4). Izstādes procesi turpināsies un būs pieejami apmeklētājiem arī pēc atklāšanas. Atvērtajā teritorijā strādās brīvprātīgie un turpināsies ideju realizācija ar kulmināciju 10. augustā gadatirgū „Izvēlies Piebalgu!”.

Tiksimies Piebalgā!

Papildus informācija:
doc. Baiba Bogdane: baiba.bogdane(abols)lma.lv">
asoc. prof. Juris Krūmiņš: krumss(abols)gmail.com">

Projekta kuratore:
Inese Leite
Mob. tel.: +371 26498881
E-pasts: inese-leite(abols)inbox.lv">