Meklēt
Izvēlne

Rīgas domes IKSD izsludina svētku noformējuma konkursu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina iesaistīties Rīgas pilsētvides noformēšanā svētku laikā, piedaloties „Svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursā”. 

Konkursa mērķis ir izvēlēties piedāvājumu svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skicēm, to realizēšanas tehniskajiem risinājumiem un izvietojumam Rīgas pilsētvidē, tādējādi radot svētku noskaņu pilsētā. Konkursa rezultātā iecerēts realizēt jaunus un oriģinālus svētku noformējuma projektus, kuri vēstī par svētkiem, veicina svētku sajūtu, īslaicīgi pārveidojot pilsētvidi ārpus ikdienišķā un ierastā.

Konkursā aicinātas piedalīties fiziskas un juridiskas personas, tajā skaitā mākslinieki, uzņēmēji, radošas biedrības, komercuzņēmumi u.c. Māksliniecisko ideju skices jāiesniedz šādu svētku noformējumam: Līgo svētkiem, Rīgas svētkiem, Latvijas Republikas proklamēšanas dienas atzīmēšanai, kā arī Ziemassvētkiem.

Labākajiem projektiem saskaņā ar konkursa Komisijas lēmumu tiek piešķirtas naudas balvas. Paredzēts, ka atbilstoši Festivāla budžetam, ar konkursā atbalstītā projekta autoru tiks slēgts līgums par projekta īstenošanu pilsētvidē vai līgums par projekta realizēšanas autoruzraudzības veikšanu, ja projektu nerealizē pats autors.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2015. gada 31. martam RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00.  Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Kontaktinformācija par konkursa norisi – Guntars Kambars, RD IKSD Kultūras pārvaldes, Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs, tālr. 67043650, e-pasts: Guntars.Kambars(abols)riga.lv">.