Meklēt
Izvēlne

Rīgas Foursquare nozīmītes dizaina konkurss

Foursquare sociālajā tīklā par dažādām aktivitātēm lietotāji var saņemt nozīmītes (“badge”), tajā skaitā arī īpašas pilsētu nozīmītes. Rīga, piedaloties konkursā ar Mareka Matisona veidoto pilsētas apskates objektu sarakstu, iekļuva 20 uzvarētāju vidū, un maija mēnesī iegūs savu nozīmīti. Kas tiks attēlots uz šīs nozīmītes? To izlemsiet jūs! Piedāvājam jebkuram iespēju iesniegt savu dizaina skici Rīgas Foursquare nozīmītes dizainam, kā arī vēlāk piedalīties balsojumā par labākajiem darbiem.

Kas ir rīkotāji?
Rīgas Foursquare nozīmītes dizaina konkursu organizē Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) un Rīgas Foursquare kopiena.

Ko iegūs labākā Rīgas Foursquare nozīmītes dizaina autors?
Konkursa rīkotāji labāko dizainu nodos Foursquare dizaineru rokās, kas to pārvērtīs Rīgas Foursquare nozīmītē. To varēs iegūt ikviens Foursquare lietotājs - gan Rīgas ārzemju viesi, gan vietējie iedzīvotāji -, iečekojoties noteiktās Rīgas vietās.

Kad šī nozīmīte tiks izveidota?
Rīgas Foursquare nozīmīte tiks izveidota un atklāta šī gada maija mēnesī.

Kas var piedalīties šajā konkursā?
Ikviens: privātpersonas, uzņēmumi, dizaina aģentūras, mākslinieki - visi, kuriem ir idejas un kuri ir gatavi tās realizēt.

Kam obligāti jābūt uz nozīmītes?
Vienīgais nosacījums - tai ir jāataino Rīga un tās unikālās vērtības, kas var būt tās zaļie parki, vēsturiskie simboli, arhitektūras pieminekļi utt. Mēs nevēlamies ierobežot jūsu radošo lidojumu - ja būs laba ideja un tā atbildīs konkursa noteikumiem, tā piedalīsies konkursa finālā.

Nozīmītes izmērs
Nozīmītes dizaina skicei jābūt vismaz 600*600 pix izmērā.

Kas nedrīkst būt uz nozīmītes?
Nozīmītes dizainā nedrīkst izmantot ar autortiesībām aizsargātus dizaina elementus, ja tie nepieder konkrētai privātpersonai vai uzņēmumam, kas konkursam iesniedz attiecīgo dizainu.

Kā tiks noteikts, kurš ir labākais dizains?
Konkurss notiek divos posmos:
1. Darbi jāiesniedz no 16. aprīļa līdz 2. maijam (plkst. 23:59). No 3.-7. maijam žūrija pieņems lēmumu par to, kuri dizaini iekļūst konkursa finālā. Finālistu skaits atkarīgs no pieteikto darbu atbilstības konkursa noteikumiem un dizaina idejas.
2. Interneta balsojums par labāko dizainu notiks no 8. līdz 14. maijam. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 15. maijā.

Konkursa noteikumi
Godīgs un taisnīgs konkurss ir lielākais gandarījuma avots mums un citiem, tāpēc konkursa rīkotāji patur tiesības konkursa gaitā saprātīgās robežās mainīt tā noteikumus, lai novērstu iespējamo negodīgo rīcību.
Ar konkursa noteikumiem var iepazīties šeit (klikšķināt te).

Sīkāka informācija:
http://rigabadge.lv/