Meklēt
Izvēlne

RIXC PIEDĀVĀ IESPĒJU TIEŠSAISTĒ PIEDALĪTIES STARPTAUTISKĀ IDEATONĀ

Jauno mediju kultūras centrs RIXC piedāvā unikālu iespēju 30 interesentiem, vecumā no 18 līdz 30 gadiem, piedalīties starptautiskā ideatonā, ko organizē MEET digitālās kultūras centrs Milānā. Ideatons ir īsa, intensīva, darbsemināram līdzīga pieredze, kuras mērķis ir meklēt risinājumu kādam no aktuālākajiem mūsdienu pārbaudījumiem.

30. oktobrī dalībniekiem būs iespēja piedalīties Zoom konferencē un diskusijā par tēmu “Dažādība un sociālā iekļaušana” un kopīgi meklēt atbildi uz jautājumu: “Kā caur mākslu, dizainu un digitālo radošumu, izveidot iekļaujošāku un daudzveidīgāku Eiropas Savienību?”

Ideatons norisināsies starptautiskā “AUGE | Augmentētā Eiropa” projekta ietvaros, ko organizē MEET Mediju mākslas centrs Milānā, Public Art Lab Berlīnē, MADE Group Grieķijā, kā arī RIXC centrs Latvijā. Kopumā notiks 4 ideatoni, kurus klātienē apmeklēs attiecīgās valsts iedzīvotāji, taču tiešsaitē tiem sekos līdzi iesaistīto valstu interesenti. Katrs no tiem fokusēsies uz kādu no Eiropai aktuālajiem izaicinājumiem - sociālo dažādību, klimata pārmaiņām, nacionālo identitāti un nākotnes stārtapiem.

Ja vēlies paplašināt savu redzesloku, uzklausīt viedokļus un dalīties informācijā, un idejās ar citiem jauniešiem, izmanto iespēju!

Sūti pieteikumu līdz 30. septembrim uz e-pastu , norādot savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un īsu motivācijas vēstuli (apmēram 1000 rakstzīmes).

Ja esi ieinteresēts piedalīties arī Latvijas ideatonā, kas norisināsies klātienē, Liepājā, 28. novembrī par tēmu “Klimata pārmaiņas”, sūti atsevišķu pieteikumu uz norādīto e-pasta adresi!

Sīkāka informācija šeit LINKS.