Meklēt
Izvēlne

Rūdolfa Matīsa Tropa izstāde "Non parlo molto bene l’italiano"

2013. gada 4. aprīlī plkst. 18.00 Artilērijas ielā 9, Rīgā, durvis vērs Radošo darbu galerija un vienlaikus tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas studenta Rūdolfa Matīsa Tropa izstāde „Non parlo molto bene l’italiano”. Izstāde būs apmeklētājiem atvērta no 4. aprīļa līdz 27. aprīlim.

Radošo darbu galerija ir mākslinieku preču veikals, kurā izveidota arī telpa mākslinieku darbu izstādīšanai. Telpa ir neliela, bet veidota pēc lightbox principa, kas māksliniekiem sniedz iespēju radīt savu māksliniecisko auru, lai vēl jo vairāk akcentētu ideju, kas tiek pausta ar izstādītajiem darbiem. Galerija ir domāta jauno mākslinieku, kā arī jau atzinību guvušu mākslinieku darbu izstādīšanai.

Rūdolfs Matīss Trops ir Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļas 3. kursa students, kas ir piedalījies vairākās izstādēs Siguldā, Kuldīgā un arī Rīgā. Kā pēdējās būtu minamas: tušas zīmējumi un grafikas klubā „Pie L tipa” un dalība jauno grafiķu grupas izstādē „564 kg” galerijā „L”. Rūdolfs Matīss Trops ir bijis arī mākslinieciskais noformētājs Andra Ogriņa grāmatai „Zem pulksteņa pulkstenis”.

Izstādē „Non parlo molto bene l’italiano” jeb „Es ne pārāk labi runāju itāliski” tiek izstādīti mūžizglītības programmas „Erasmus” laikā radītie darbi. Tie ir skatāmi nevis kā atsevišķa vienība, bet gan kā vienots kopums. Darbi atspoguļo sajūtas un pieredzi, kas tika gūtas tik krāsainajā un brīžiem tik haotiskajā Sicīlijas salā Itālijā. Sajūtas, kas mijas starp izbrīnu un sajūsmu. Jaunu iespaidu rezultātā tapuši darbi, kas atspoguļo noskaņu, kādā mākslinieks dzīvojis un strādājis. Galerijas nelielajā telpā skatītājiem būs iespējas sajust daļu no atmosfēras, kas valdījusi šajā mākslinieka dzīves posmā.

Visi ir laipni aicināti apmeklēt Radošo darbu galeriju un par jaunumiem uzzināt Facebook lapā (klikšķināt šeit).

Darba laiks:
Pirmdiena - piektdiena: 10.00 - 19.00
Sestdiena: 11.00 līdz 15.00

Radošo darbu galerija
Artilērijas iela 9, Rīga