Meklēt
Izvēlne

STOKHOLMAS EKONOMIKAS AUGSTSKOLAS 'ESI' STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA AICINA PIEDALĪTIES INKUBATORA PROGRAMMĀ

Līdz 3. augustam ir iespēja pieteikties dalībai inovāciju inkubācijas programmā, ESI studentu inovācijas programmas ietvaros. Tās mērķis ir nodrošināt sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu risinājumu izstrādi, saņemot atbalstu idejas validācijas procesam caur praktiskiem semināriem un individuālu mentoringu.

ESI Inkubatoru organizē studentu inovācijas programma ESI, sadarbībā ar Stokholmas Ekonomikas augstskolas un Techhub Riga. Kādēļ tiek atbalstīta tieši sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu inovāciju radīšanas joma? Šādu inovāciju radīšana samazina mūsu visu kopīgi radīto negatīvo ietekmi uz vidi, uzlabojot resursu izmantošanu un veicinot ekonomisko vienlīdzību.

ESI inkubatora programma piedāvā divas apakšprogrammas:

  • FIND YOUR FIT  (idejas validācijai un MVP izveidei) - 2 mēnešu garumā;
  • un PROTOTYPE IT  (idejas pilnveidei un prototipa izveidošanai) - 4 mēnešu garumā.

Programma ir atvērta dažādām studentu komandām - gan komandām agrīnā attīstības stadijā, gan jau izveidotiem jaunuzņēmumiem (līdz 3 darbības gadiem), kas meklē papildu impulsu, lai produktus pārbaudītu un ieviestu reālos tirgus apstākļos.

Piesakoties inkubatora programmai studenti saņem:

  • iespēju sadarbībā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem apgūt pamatzināšanas biznesa izveidei un validācijai;
  • pieteikties 4500 EUR finansējumam pirmā prototipa izveidei (programmas PROTOTYPE IT ietvaros);
  • saņemt ikmēneša stipendiju;
  • izmantot biroja telpas Rīgā vai Rēzeknē komandas darbam.

Programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības un industrijas pārstāvji – Stokholmas Ekonomikas augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).

Pieteikšanās norit līdz 3. augustam, elektroniski, iesniedzot pieteikuma formu tiešsaitē. Pieteikšanās: https://esi-startup.lv/inkubators/

Plašāka informācija par ESI studentu inovāciju programmu un pieteikšanos citiem pasākumiem:
Tīmekļa vietne: https://esi-startup.lv/, E-pasts: .

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un atbalsta Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.