Meklēt
Izvēlne

Telpaugu apmaiņas punktā „Mājas svētība” izstāde „Brīnumu mežs”

No 2011. gada 20. līdz 30. decembrim telpaugu apmaiņas punktā „Mājas svētība", Miera ielā 39, Rīgā, apskatāma izstāde „Brīnumu mežs". Izstādē piedalās piecas Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas apakšnozares maģistrantūras studentes - Anete Laudama, Ieva Liepiņa, Katrīna Nagle, Gunta Nesduļkina un Ilona Soļaņika.

Izstādes atklāšana notika svētdien, 18. decembrī, plkst. 16:00.

Izstāde „Brīnumu mežs" tapusi tuvojoties Ziemassvētkiem - laikā, kad brīnumiem ticam vairāk kā ierasts. Brīnumu mežs ir vieta, kur neeksistē aizliegumi, prāts un laiks. Kur neeksistē pareizības un modelis. Tā ir apgarota brīvība, spārni, kas lido.

Ekspozīcijā būs aplūkojams jauno mākslinieču kopīgi veidots gaismas objekts. „Radītā pasaka un tās tēli atdzīvojas brīnumu mežā starp „Mājas svētības" iemītniekiem. Ierastās lietas šeit pārvēršas par fantāziju. Mēs ļaujam skatītājam nonākt vietā, kur satiekas sapņi ar sapņotāju, ilgas ar ilgotāju. Kā materiālu izmantojam porcelānu. Tā netveramais trauslums paver mazu durvju spraudziņu skatītājam uz nezināmo gaismu," par izstādes veidolu un ideju stāsta ekspozīcijas autores.

Noticēsim brīnumiem kopā un izbaudīsim svētku gaisotni.

Uz tikšanos „Brīnumu mežā"!

Darba laiks:
Ot, Tr, Ce, Pie, Se: 12:00 - 20:00
Sv, Pi: slēgts

Sīkāka informācija:
Ilona Soļaņika
Mob. tel.: +371 26378759