Meklēt
Izvēlne

Tikko Būs

31. maijā Brīvības ielā 33 tiks atklāta izstāde "Tikko būs", kurā piedalās Marta Zariņa-Ģelze, Irīna Špičaka, Anita Karpinska, Mārtiņš Zutis, Linda Konone, Madara Lesīte, Klāvs Upaciers, Ieva Balode, Kristians Mednis.

Jūnija sākumā Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas bakalaura programmas studenti beidz akadēmiju un rīko izstādi TIKKO BŪS, Brīvības ielā 33 (ieeja no Dzirnavu ielas).
Izstādē būs apskatāmi audio vizuāli darbi - video, interaktīvā māksla, objektu instalācijas un zīmējumi.
Darbos autori aplūko cilvēciskās identitātes tēmas, eksperimetē ar attēla un skaņas iedarbību uz cilvēka apziņu, kā arī paplašina ierasto izpratni par mākslas telpu un tās vietu pilsētvidē.
Izstāde nenotiek nevienā no Rīgas izstāžu telpām, taču Lattelecom uzņēmumam piederošā ēkā pašā Rīgas centrā, Brīvības ielā 33 (Brīvības un Dzirnavu ielu krustojumā), kas tādējādi aicina izstādi aplūkot ne tikai mākslas interesentus, bet arī citus pilsētniekus, brīdi uzkavēties šajā telpā pievēršoties mākslai, kas prasa domāšanu un skatītāja iesaistīšanos ekspozīcijā.Kāds no izstādes dalībniekiem skatītāju pat aicina iziet ārpus pašas faktiskās izstādes telpas un doties uz autora paša privāto telpu. Zīmīgi arī,ka apmeklējot izstādi, katru dienu izstādē būs sastopams kāds no autoriem.
Izstāde atklāšana 31. maijā plkst. 19:00,izstāde atvērta darba dienās 12.00-19.00, S.Sv. 14.00-19.00.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu, Lattelecom, Vizuālās komunikācijas nodaļu, Latvijas Mākslas akadēmiju un biedrību Biennāle - 2005.
Tuvākai informācijai:
Ieva Balode
+37126402877