Meklēt
Izvēlne

Ziemā Zem sniega

Šā gada 1. jūnijā plkst. 19:00 galerijā „Ziema" notiks Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļas studentu izstādes „Zem sniega" atklāšana. Atklāšanā par muzikālo atmosfēru gādās Radio Nabas dīdžejs.

Ziemā un salā zem sniega segas rosās dzīvība un slēpjas neparastas lietas. Sniegs palīdz saglabāt siltumu un svaigumu, tajā var patverties, aizmirsties un sagaidīt atpakaļ sauli. Klāt vasara, sniegs nokusis, un skatienam atklājas dažādi pārsteigumi - aizmirstas un pazaudētas mantas, rūpīgi glabāti noslēpumi un ilgi lolotas idejas.
Izstādē „Zem sniega" redzami katras mākslinieces atklājumi, radošie meklējumi un pavisam jauni darbi. „Zem sniega" var atrast gan klasiskās grafikas tehnikās veidotus darbus (sietspiedes, litogrāfijas), kas vēsta par telpas un cilvēka attiecībām, gan ielūkoties pirtstelpā, kā arī aplūkot mākslinieciski noformētu stāstu par Sarkangalvīti.

Galerija „Ziema" atrodas VEF teritorijā un pēc savas būtības ir visnotaļ atšķirīga no tā, ko pierasts saukt par galeriju.
Izstādes dalībnieces: Baiba Kalniņa, Zane Bluķe, Kristīne Lasmane, Jevgēnija Dorošenko, Linda Romanovska, Jeļena Petrova un Evija Timma Novika.
Izstāde apskatāma no 2. - 15. jūnijam, galerijā „Ziema", VEF teritorijā, Ūnijas ielā 8. Izstāde atvērta no otrdienas līdz svētdienai laikā no 13:00 - 20:00.

Seko Ziemai
Twitteris: http://twitter.com/#!/GalerijaZIEMA
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Ziema/205406906164666

Informāciju sagatavoja:
Ausma Šmite

29763915

Izstādes kontaktpersona:
Baiba Kalniņa
mailto: