Meklēt
Izvēlne

Bibliotēka

Latvijas Mākslas akadēmijas bibliotēkas mērķis ir nodrošināt studentus un pasniedzējus ar studiju un pētniecības procesam nepieciešamajiem avotiem, tādēļ tiek abonēta studiju specifikai atbilstoša periodika. Latvijas Mākslas akadēmijas bibliotēkā uzkrāts vairāk nekā 31 000 izdevumu, bibliotēkā ir pieeja internetam, iespēja nokopēt un ieskenēt.

LMA bibliotēka aicina ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus:

  • Bibliotēkas pakalpojumi pieejami tikai LMA studentiem, darbiniekiem, pasniedzējiem.
  • Krājums nav pieejams apmeklētājiem brīvpieejā, bet informācijas resursus pēc lasītāja pieprasījuma sameklē un izsniedz bibliotēkas darbinieki.
  • Bibliotēkas apmeklētājus apkalpo tikai pa vienam rindas kārtībā.
  • Lasītāju atnestie informācijas resursi tiek ievietoti karantīnā uz 72 stundām.

Bibliotēkas kataloga adrese: https://biblioteka.lma.lv

Politikas zinātnes profesora Kanādā Jura Dreifelda dāvināto grāmatu LMA saraksts šeit.

LMA bibliotēka aicina izmantot Latvijas Nacionālās bibliotēkas  digitālos resursus:

http://gramatas.lndb.lv/
http://www.periodika.lv/

LMA bibliotēka aicina līdz 05.11.2021 izmantot izmēģinājumu datubāzēm  Ebsco Art & Architecture Source un Ebsco eBook Academic Collection. Datubāzes pieejamas gan bibliotēkā, gan attālināti. Lai saņemtu piekļuves informāciju, rakstiet uz e-pastu !

Datubāze „Art & Architecture Source”  piedāvā pētījumus, žurnālus, e-grāmatas dažādās mākslas un arhitektūras nozarēs – mākslas vēsture, arhitektūras vēsture, modes vēsture, laikmetīgā māksla, lietišķā māksla, tautas māksla, grafiskais dizains, interjera dizains, tekstilmāksla, tēlniecība, muzeoloģija, fotogrāfija, video māksla u.c. angļu, franču, itāļu, vācu, spāņu un holandiešu valodās.  Pieejami vairāk kā 400 pilnteksta žurnāli, 180 pilnteksta grāmatas, 63 000 attēlu.

Piekļuve datubāzei:
Art & Architecture Source

Datubāze eBook Academic Collection piedāvā vairāk kā 200 000 dažādu universitāšu izdevniecību (Oxford Universitiy Press, MIT Press, Cambridge University Press, Harvard University Press u.c.) akadēmiskās publikācijas – e-grāmatas  dažādās zinātņu nozarēs – mākslā, filosofijā, politikā, valodniecībā,  inženierzinātnēs u.c.

Piekļuve datubāzei:
eBook Academic Collection

Video pamācības ērtākai datu bāzu lietošanai pieejamas šeit:

Darba laiks:
Darba dienās: 10.00–18.00
Sestdien, svētdien: slēgts
Katra mēneša pēdējā piektdienā un valsts noteiktajās svētku dienās bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

Kontakti