Meklēt
Izvēlne

Studentu karjeras atbalsta centrs

Studentu karjeras atbalsta centrs (SKAC) ir vieta, kur katram studentam, neatkarīgi no studiju programmas, saprast studijām izvēlētās nozares īpatnības un uzzināt par darba iespējām, klaustoties tās profesionāļu pieredzē un veidojot kontaktu. Lai sniegtu priekšstatu par radošajās industrijās notiekošo, SKAC pēc studentu pieprasījuma rīko seminārus un tikšanos ar ekspertiem.

Karjeras centrs palīdz studentiem orientēties iespējamajos darba modeļos, iepazīstina ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) regulējumiem un nodokļu izmaiņām. 

Visbeidzot SKAC ir vieta, kur šobrīd studējošie var atrast drošu plecu, lai izrunātos ar kādu, kas gājis cauri līdzīgam studiju procesam un saskāries ar pazīstamiem jautājumiem. LMA Absolventu asociācija apvieno tos Akadēmijas beidzējus, kas ar interesi seko līdzi šī brīža studiju dzīvei un var palīdzēt saprast neskaidros jautājumus un dalīties pieredzē, kāda ir dzīve pēc Akadēmijas.

Saziņai:
  

Lai pievienotos Absolventu asociācijai:

LMA Studentu karjeras centrs izveidots ESF projekta Nr.8.2.3.0/18/A/018 “Latvijas Mākslas akadēmijas pārvaldības pilnveide” ietvaros