Meklēt
Izvēlne

LMA studentu un viņu draugu izstāde "Mežonīga gumijas pīle"/"Wild rubber duck"

22. jūnijā D27 ēkā būs iespēja apskatīt izstādi, kuru veido jaunie mākslinieki no Austrijas, Beļģijas, Nīderlandes, Vācijas un Latvijas. Izstādes atklāšana 22. jūnijā  plkst. 19.00 Dzirnavu ielā 27.

Fakti ir mums apkārt, tie ir mūsos un par mums. Tie plūst līdzi laikam, telpai un mūsu iekšējiem dzīvniekiem. Daļa no mūsu uztvere ir būvēta no faktiem. Ritenis ir apaļš, un tas ir tas, ko mēs sagaidām redzēt zem mašīnas. Bet aizvien vairāk cilvēki iepazīstas ar izpratnes, uztveres, domāšanas un radīšanas principiem, kas ir ārpus saprašanas apvāršņa. Tiek radīta informācija, kas ir patiesa un nav patiesa– atkarīgs no pārliecības un izcelsmes. Tev ir jāklausās sevī, kam tu tici un kam nē. Bet dažkārt, kad tu kaut kam netici, tu kļūsti par dzīvnieku; no citu skatupunkta – mazu mežonīgu dzīvnieku. Un tad dzīvnieki meklē atbildes – vai ir nepareizi būt mežonīgam, vai nepareizi ir būt neīstajā krātiņā? Ir jābūt trešajam variantam…

Mākslinieki - Lena Schwingshandl, Alexandra Mitterhuber, Lāsma Ansone, Ernests Austriņš, Jarne Quintiens, Kristaps Gedušs, Edgars Poika, Gatis Erdmanis, Arvis Kantiševs, MINT, Ray Juster.

Īpašs paldies FREE RIGA. Vairāk par pasākumu šeit.

Informāciju sagatavoja: Lāsma Ansone