Meklēt
Izvēlne

Aicina iesniegt darbus izstādei – pārdošanai "Mākslas medības"

Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Kalnciema kvartālu aicina māksliniekus - gan studentus, gan absolventus un pasniedzējus -, piedalīties ikgadējā mākslas darbu izstādē – pārdošanā "Mākslas medības", kas jau otro gadu notiks ziemā, no 28. novembra līdz 27. decembrim, piedāvājot Kalnciema kvartāla apmeklētājiem iegādāties mākslas darbus.

Aicinām darbus iesniegt jau 24. novembrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 LMA  1. stāva gaitenī (pie pingponga galda) vai līdz 27. novembra pēcpusdienai Kalnciema kvartālā, pirms tam piesakoties pa tālruni +371 25466573.

Iesniegtajiem darbiem jābūt anotētiem (autors, nosaukums, tehnika, izmērs). Izmēru ierobežojums - lai var transportēt ar vieglo auto. Gleznas lūdzam sagatavot kāršanai, grafikas - vēlams plēvītē. Tēlniecības, metāla, stikla un keramikas darbus lūdzam iesaiņot transportēšanai (ja darbi tiks iesniegti LMA). Mazus smalkus mākslas darbiņus, rotas u.c. lūdzam iepakot tā, lai tos var apskatīt tuvumā, bet nevar nozagt, kā arī padomāt par eksponēšanu! Priecāsimies par ziemassvētku atribūtiku - apgleznotām eglīšu mantiņām, kartiņām un citiem mākslinieku veidotiem darbiem. Nepieņemsim nepabeigtus, nobružātus un nenožuvušus, un visādi citādi nekvalitatīvus darbus.

Darbus, kuri netiks nopirkti, transportēsim uz LMA 29. decembrī. Aicinām pašiem tos saņemt  28. decembrī Kalnciema kvartālā.