Meklēt
Izvēlne

Aicina pieteikties dalībai 15. Starptautiskais Vidusjūras jaunatnes festivālā

Akdenīzas Universitāte – viena no nozīmīgākajām universitātēm Turcijā – katru pavasari aicina jauniešus no visas pasaules piedalīties Vidusjūras jaunatnes festivālā, kura galvenais mērķis ir sniegt klātesošajiem iespēju iepazīties ar pasaules tautu mākslas un kultūras vērtībām. 

2012. gadā festivāls, kas norisināsies Antālijā no 2012. gada 16. līdz 18. maijam, notiks jau piecpadsmito reizi. Pieteikumi dalībai festivālā tiek gaidīti līdz 2012. gada 16. martam, rezultāti tiks paziņoti 2012. gada 4. aprīlī. Šogad festivāla dalībnieki ir aicināti smelties idejas tēmā „Radošums un inovācijas” (Creativity and Innovation) un šī gada festivāla sauklī „Varavīksne pār Vidusjūru” (The Rainbow Over the Mediterranean).

Pieteikties janiešu festivālam aicināti visi interesenti, taču tā organizatori ar īpašu prieku sagaida partneraugstskolu studentu apvienību un pašpārvalžu dalībniekus.

Festivāla rīkotāji sedz nakšņošanas un transporta izdevumus uz vietas Antālijā, taču dalībniekiem pašiem jārūpējas par nokļūšanu galapunktā un ceļu atpakaļ uz mājām.

Pieteikuma forma atrodama šeit (klikšķināt šeit). Katram no festivāla dalībniekiem vai dalībnieku grupām jāierosina kāds savu kultūru raksturojošs priekšnesums, pasākums vai izstāde. Jo plašāk un konkrētāk ideja, kā arī informācija par dalībniekiem būs atspoguļota pieteikumā, jo lielāka iespēja ir saņemt uzaicinājumu uz festivālu.  

Lai smeltos iedvesmu, ar 2011. gada festivāla programmu var iepazīties šeit (klikšķināt šeit).

Sīkāka informācija:
Mājas lapa: http://festival.akdeniz.edu.tr
E-pasts: youthfestival(abols)akdeniz.edu.tr">