Meklēt
Izvēlne

Aicina pieteikties Dzīvo skulptūru šovam Rēzeknē

Pagājušā gada maijā Rēzeknē lielu skatītāju atsaucību iemantoja Muzeju naktī izveidotais „Dzīvo skulptūru dārzs” gājēju promenādē gar Rēzeknes upi, ko apmeklēja aptuveni 4000 skatītāju. Arī šogad – 2014. gada 31. maijā, Mākslas un mūzikas festivāla „SevenHills” ietvaros Rēzeknē atkal notiks „Dzīvo skulptūru šovs” un ciemos ieradīsies Pasaules dzīvo skulptūru čempionāta 2013. gada uzvarētājs JOHNman no Vācijas. Aicinām pieteikties dalībai konkursā par labāko dzīvo skulptūru Rēzeknē ikvienu interesentu, kurš sevī ir pamanījis vēlmi pārvērsties un sastingt! 

Dzīvo skulptūru konkursā var pieteikties ikviens interesents vai mākslinieku grupa līdz 2014. gada 12. maijam, nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu (skat. ieraksta beigās) un paredzētās skulptūras skici pa e-pastu kultur(abols)rezekne.lv"> ar norādi „Dzīvās skulptūras”.

Apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par interesantāko skulptūru, un noslēgumā viena no dzīvajām skulptūrām iegūs skatītāju simpātiju balvu. Šogad dzīvās skulptūras vērtēs arī žūrija, ņemot vērā tēla kopējo vēstījumu, dalībnieka meistarību, estētiskos un izklaidējošos aspektus. Konkursa piecas labākās dzīvās skulptūras, kas iegūs vislielāko punktu skaitu, saņems naudas balvas, kopējais balvu fonds ir 500 eiro. Sīkāk par dzīvo skulptūru konkursa vērtēšanas kritērijiem un balvu piešķiršanu iespējams lasīt nolikumā (skat. ieraksta beigās).

Papildu informācija:
Maija Brēķe
Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūras „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”
direktores vietniece
Tel.: +371 26102732
E-pasts: maija.breke(abols)rezekne.lv">