Meklēt
Izvēlne

“Peckshot – turpinājums”

No 4. oktobra līdz 23. oktobrim Latvijas Mākslas akadēmijā būs apskatāma izstāde "Peckshot - turpinājums"

Talantīgi cilvēki ir talantīgi visās izpausmēs - izstāde Peckshot, ļauj profesionāliem kinematogrāfistiem izpausties citās mākslās -režisori glezno, operatori fotografē, grima mākslinieki zīmē un aktieri veido telpiskus objektus.

Izstādē no Latvijas puses piedalās producents Andrejs Ēķis, režisore Aija Bley, grima māksliniece Ilze Trumpe, operators Māris Maskalāns, animācijas režisore Roze Stiebra, operators un pedagogs Valdis Eglītis, animācijas māksliniece Dzintra Aulmane, māksliniece Kristiāna Dimitere, un citi, kopā ap 14 dalībnieku no Latvijas, kā arī kolēģi no Krievijas - Vladimirs Gudiļins, režisors Jevgēnijs Zvezdakovs, režisors Aleksandrs Kotts, operators Pjotrs Duhovskijs, animācijas režisors Dmitrijs Gellers un citi, kopā 27 dalībnieki no Krievijas.

Paralēli izstādei, notiks kino seansi - 14. un 21. oktobrī no plkst. 14.00 visi tiek gaidīti uz bezmaksas kino seansiem, kuros varēs satikties ar izstādes dalībniekiem..
Izstādes Peckshot nosaukums radies no reklāmas profesionāļu žargona - pekšots ir kadrs, kas parāda reklamējamo produktu tā labākajā rakursā. Peckshot izstādes kopš 2005. gada regulāri notiek Maskavā.

Pastāvēšanas laikā projekta ietvaros ir notikušas vairāk nekā 40 izstādes, kurās ir piedalījušies vairāk kā 200 kinematogrāfisti no Krievijas, NVS un Baltijas valstīm.

Projekta organizatori: Vladislavs Ščepins - idejas autors, projekta PEKSHOT producents (producents studijā PILOTAZH, Krievija) +371 20383032 (Rīga) +7 903 7780590 (Maskava) E-pasts: Laima Freimane - projekta organizators Latvijā +371 29293688 (Rīgā), e-mail: