Meklēt
Izvēlne

"Galerijā L" Mākslas akadēmijas studentu izstāde "Brīdinājums"

No 30. marta līdz 11. aprīlim „Galerijā L” apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības apakšnozares 2. kursa studentu izstāde „Brīdinājums”. Brīdinājums par Latvijas Mākslas akadēmijas studiju kārtības neievērošanu bija pirmais kopīgais jauno kursabiedru veikums, tādēļ arī pirmajai kopīgajai izstādei piešķirts šāds nosaukums. Izstādes atklāšana - 30. martā plkst. 18:00.

Neraugoties uz kopā pavadīto laiku Akadēmijā, viens no kursa raksturojošākajiem elementiem ir izteiktā individualitāte ar kādu katrs no jaunajiem māksliniekiem nododas radošajam procesam, un lai gan pats studiju laiks vēl nav pat īsti pusē, tomēr darba procesā katrs ir jau atradis savu, atšķirīgu rokrakstu un valodu, ar kā palīdzību nodot savu stāstu skatītājam.

Izstādē skatāmi darbi, kas tapuši pēdējā gada laikā un kalpo kā spilgts apliecinājums jauno mākslinieku ambīcijām un interesēm, kas aizvien turpina mainīties un attīstīties. Un „Brīdinājums” ir iespēja šos jaunos impulsus apvienot un dalīties tajos ar skatītāju.

Izstādē piedalās Madara Auzenbaha, Jolanta Basova, Zane Isaka, Ieva Kraule, Simona Larka, Krišjānis Mežulis, Ieva Pāvulāne, Elīna Prancāne, Sandra Strēle, Mētra Štelmahere, Linda Vigdorčika, Elīna Vītola, Anda Ramāne, Dace Jegrova - Strazdiņa.


Galerija L
Alūksnes iela 5, Rīga

Darba laiks:
Pirmdiena – sestdiena: 12:00 - 18:00
Svētdien, pirmdien: slēgts