Meklēt
Izvēlne

"Munken Works" stipendija 2013

„Arctic Paper” piešķir trīs mākslinieku stipendijas Berlīnē. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2013. gada 15. martam.

Kā digitālā pasaule ietekmē mūsu pasauli? Kā izveidot iedvesmojošas attiecības starp taustāmo un virtuālo? Cik nozīmīgs papīrs – senās kultūras nesējs – būs mūsdienās?

Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, „Arctic Paper” piešķirs trīs stipendijas 2013. gada vasaras mēnešiem (jūlijs, augusts un septembris). Stipendijas tiks piešķirtas visu mākslas jomu māksliniekiem un radošajiem pārstāvjiem, kuri strādā ar papīra tēmu.

„Munken Works Space” telpās, kas ir īpaši šai stipendijai izveidota mākslinieku darbnīca Berlīnes „Prenzlauer Berg” kvartālā, trīs mākslinieki varēs netraucēti dzīvot un strādāt katrs četras nedēļas.

Šajā laikā tiem būs iespēja individuāli pievērsties jautājumam par attiecībām starp „analogo un digitālo”. To darba rezultāti tiks rādīti publikai gan uz papīra, gan blogos, gan arī izstādēs.

Tiek plānots, ka „Munken Works Space” 2014. gadā dosies tūrē pa Eiropu.

Mākslinieki un radošās jomas pārstāvji, kuriem ir interese par stipendiju, savus pieteikumus var iesniegt interneta mājas lapā (klikšķināt šeit) līdz 2013. gada 15. martam. Pieteikumus izvērtēs neatkarīga žūrija.

Vairāk informācijas - www.munkenworks.com

Augstas izšķirtspējas PR attēlus iespējams lejupielādēt šeit: http://munkenworks.com/press-kit/

Papildus aicinām noskatīties filmu „Papīrs digitalizācijas laikmetā” - http://vimeo.com/52451474

Kontaktinformācija:
Lolita Butāne
E-pasts: lolita.butane(abols)arcticpaper.com">