Meklēt
Izvēlne

"Phynance" rezidence: četri mēneši + izstāde

„Flat Time House” sadarbībā ar „Barry Flanagan Foundation” izsludina pieteikšanos četrus mēnešus ilgai mākslinieku rezidencei Londonā (sākums – 2013. gada novembrī).

„Flat Time House” ēku savulaik mākslinieks Džons Letems (John Latham) veidojis kā „dzīvu skulptūru” un radis tur vietu savām mājām un studijai. Ēka rezidentam būs kā atbalsta punkts radošajam darbam, skatot tēlniecību kā pētniecības objektu nevis kā statisku mākslas formu. Rezidences gaitā paredzēts veltīt laiku arī Džona Letama un Berija Flenegens (Barry Flanagan) arhīviem.

Rezidentam tiks nodrošināta dzīves vieta, studija, stipendija (2000 mārciņas) un līdzekļi mākslinieciskai jaunradei (2000 mārciņas), kā arī tiks segti ceļa izdevumi (līdz 350 mārciņas). Paredzēts, ka rezidence noslēgsies 2014. gadā ar izstādi un publikāciju. Pieteikties rezidencei aicināti mākslinieki ar vismaz piecu gadu ilgu profesionālu pieredzi.

Vērtēšanas procesā galvenā uzmanība tiks veltīta mākslinieka darba kvalitāte, kā arī potenciālam radīt jaunus mākslas darbus, kas pārskata tēlniecības lomu.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2013. gada 8. septembris.

www.flattimeho.org.uk

Sīkāka informācija (angļu valodā):