Meklēt
Izvēlne

Apģērbu dizaina studija

15. novembrī, Rīgā, Melnsila ielā 13 tiek atvērta jaunā „Apģērbu dizaina studija"

Ar prieku paziņojam.
Apvienojoties 10 talantīgiem modes dizaineriem un modes māksliniekiem, Rīgā Melnsila ielā 13 uzsāk savu darbu „Apģērbu dizaina studija".
Studijā iespējams apskatīt un iegādāties apģērbu un aksesuārus no jaunākajām dizaineru kolekcijām, kā arī tajā ir radīti visi apstākļi, lai katrs klients varētu ērti ļauties laikošanas un mērīšanas procesam un pasūtīt viņam īpaši dizainēto apģērbu.
Studijā darbojas Indra Miklāva, Artis Štamgūts, Ludmila Kruglika, Elīza Ceske, Arita Varžinska, Vita Radziņa, Sanita Simtniece, Anastasija Golubeva, Dana Ivanova, Marta Toča.
Jaunā studija atrodas skaistajā un atjaunotajā Kalnciema ielas koka māju kvartālā, kas pamazām pārtop par ekselenta dizaina, īpašas atmosfēras, radošu ideju un viesmīlības pārpilnu „saliņu", kurā vienmēr gaidīti gan rīdzinieki, gan mūsu mīļās pilsētas viesi.

Jaunie mākslinieki un dizaineri piedāvā iespēju medijos un pasākumos strādājošajiem stilistiem izmantot viņu tērpus un citas studijā iegādājamās lietas visdažādāko ideju realizēšanai, tādā veidā sadarbojoties Latvijā radīta modes dizaina atbalstam.

Esat laipni gaidīti!

Tiekamies 15. novembrī no plkst. 14:00 līdz 20:00!


Informāciju sagatavoja
Igita Rēķe
F*Control
Latvijas Modes Padomes
Valdes locekle
t. 67222068
t. mob. 29889621
e-pasts: