Meklēt
Izvēlne

DIZ, DIZ, AI, AI. Dizains - karsts

Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina,
Vides mākslas un Metāla dizaina katedru
maģistra un bakalauru diplomdarbu izstāde
„DIZ, DIZ, AI, AI. Dizains - karsts"03/07/2008 - 24/07/2008

Latvijas Mākslas Akadēmija ir vieta, kur tiek sagatavoti Latvijas jaunie profesionālie dizaineri. Tā ir vieta, kur top inovatīvi un radoši dizaina risinājumi. Latvijas Mākslas Akadēmijas Dizaina nodaļas diplomandu izstāde «DIZ, DIZ, AI, AI» ir pirmā iespēja iepazīties ar jauniem dizaineriem un viņu diplomdarbiem piemērotas un laikmetīgas vides veidošanā. Tā ir satikšanās vieta jaunajiem dizaineriem ar ražošanas un industrijas pārstāvjiem.
Dizains ir instruments pievienotās vērtības radīšanai un inovāciju procesa dalībnieks. Pašreiz aktuāla ir ne tikai profesionālu dizaineru piesaiste ražošanai, bet arī ražotāju vēlēšanās sadarboties ar profesionāliem dizaineriem. Tādēļ izstādes «DIZ, DIZ, AI, AI» laikā tiek organizēti dizaineru un uzņēmēju sadarbības un satikšanās semināri.

Projekta «DIZ, DIZ, AI, AI» mērķis ir radīt informatīvu un izglītojušu platformu jauno profesionālo dizaineru un ražotāju sadarbībai, aktualizēt jauno profesionālo dizaineru radošo procesu nozīmību kultūras, mākslas, ekonomikas attīstības un sociālo aspektu mijiedarbībā, kā arī veicināt Latvijas dizaina nozares jauno profesionāļu atpazīstamību un profesionālu Latvijas dizaina pieejamību sabiedrībai.

Izstādes kuratore
LMA Dizaina projektu vadītāja
Aija Freimane