Meklēt
Izvēlne

Dizaina darbnīca “Anatomy & Beyond”

Piektdien, 28. septembrī Latvijas Mākslas akadēmijā notiks starptautiska medicīnas mākslas un dizaina darbnīca “Anatomy & Beyond”.
Darbnīcā piedalās Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Mākslas akadēmija, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs un šobrīd Londonā rezidējošā medicīnas māksliniece un kuratore Paskāle Poljēra (Pascale Pollier).

Darbnīcas galvenais mērķis ir stiprināt vēsturisko saikni starp medicīnas un mākslas nozarēm, rosinot jaunus starpdisciplinārus sadarbības projektus. 28. septembra darbnīcā “Anatomy & Beyond” piedalīsies RSU Medicīnas vēstures institūts, RSU Anatomijas muzejs, LMA Funkcionālā dizaina un Vides mākslas apakšnozares, Medicīnas vēstures muzejs, Anatomy Next, kā arī vairāki ārzemju viesi, medicīnas mākslinieki – Paskāle Poljēra (Pascale Pollier), Eleanora Kruka (Eleanor Crook), Endrū Kārnijs (Endrew Carnie) un Braiens V. Grīns (Bryan W. Green). 

Uz darbnīcu aicināti gan medicīnas, gan mākslas profesionāļi un interesenti. Tās laikā būs iespēja noklausīties medicīnas mākslinieku prezentācijas par viņu darbību un pieredzi medicīnas mākslas projektos, kā arī piedalīties LMA Funkcionālā dizaina un Vides mākslas apakšnozares studentu mākslas un dizaina darbu prezentācijās. Studentu darbi tapuši pilotprojekta “Anatomy & Beyond” ietvaros, kur LMA sadarbojās ar RSU Anatomijas muzeju un Medicīnas vēstures muzeju. Darbnīcas darba valoda – angļu.

Darbnīcas programma 28.09.2018.

Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvārī 13

10:30 – 12:10 Uldis Zariņš no Anatomy Next, seminārs “Main movable masses of figure. Thorax and pelvis” (jaunais korpuss K2 LMA pagalmā)

12:30 – 13:30 Pascale Pollier, Eleanor Crook, Endrew Carnie, Bryan W. Green prezentācijas (jaunais korpuss K2 LMA pagalmā)

14:30 – 15:30 LMA Funkcionālā dizaina un Vides mākslas apakšnozares studentu prezentācijas (LMA vēsturiskās ēkas 1. stāva gaitenis)
/
Vizualizācijas autore:

Sabīne Ostrovska.

Emoji Anatomy. Happiness.* 

2018

* Studiju darbā izmantotie avoti / reference:

1. Uldis Zariņš "ANATOMY OF FACIAL EXPRESSION", EU: 2017;   137., 146., 154., 163., 171., 179.lpp/pages;

2. Emoji : Facebook social network; 3. Emoji : Apple  iOS 11.3 (iPhone).