Meklēt
Izvēlne

“ESI” STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA AICINA UZ TIEŠSAISTES VEBINĀRU

Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu inovāciju programma ESI aicina piedalīties tiešsaistes vebinārā 25. maijā plkst. 17:00. Seminārs dos ieskatu, kā nojaukt šķēršļus un izveidot veiksmīgu jaunuzņēmumu un uzņēmumu sadarbību. Semināru vadīs Rimi Baltic korporatīvās atbildības un komunikācijas vadītāja Zanda Šadre. Vebināra tēma: Kā nojaukt šķēršļus: ceļvedis veiksmīgai jaunuzņēmumu un uzņēmumu sadarbības veidošanai.

Vebinārs notiks angļu valodā un notiks tiešsaistē (īsi pirms pasākuma katram dalībniekam tiks atsūtīta pieslēgšanās saite).

Rimi Baltic nesen atklāja Rimi Open inovāciju platformu, kuras mērķis ir finansēt PoC izstrādi un pilotprojektus ar Baltijas un Eiropas jaunuzņēmumiem. Tāpat Rimi ir ievērojama pieredze darbā ar jaunuzņēmumiem Future HUB Accelerator programmas ietvaros. Tāpēc aicinām ikvienu pievienoties vebināram, kura laikā izpētīsim, kā notiek sadarbība starp jaunuzņēmumiem un uzņēmumiem.

Mēs apspriedīsim šādu sadarbības modeļu ieguvumus un izaicinājumus, kā arī faktorus, kas veicina šīs sadarbības panākumus. Semināra laikā arī tiks dots ieskats Rimi Baltic pieredzē darbā ar jaunuzņēmumiem, kas koncentrējas uz korporatīvo atbildību.

Neatkarīgi no tā, vai esat vienkāršs interesents, jaunuzņēmuma pārstāvis, kas vēlas sadarboties ar lielāku uzņēmumu vai uzņēmums, kas interesējas par sadarbību ar jaunuzņēmumiem, šis vebinārs sniegs vērtīgu ieskatu un ieteikumus veiksmīgas sadarbības izveidei.

Vebināru vadīs Rimi Baltic korporatīvās atbildības un komunikācijas vadītāja Zanda Šadre. Zanda ir komunikācijas un ilgtspējas profesionāle ar plašu korporatīvās vadības pieredzi. ESI ilgtspējas izaicinājuma dalībnieki jau atpazīst Zandu kā vienu no nozares mentoriem, kas palīdzēja mūsu dalībniekiem atrast labākos risinājumus un sniedza ieteikumus no nozares viedokļa.

Pasākums notiks angļu valodā. Pasākumam ir jāreģistrējas, izmantojot šo saiti: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwMkcBTL_cXifmYu8airt2Z36V-VnVv11OHvTE-cje2sF1Sw/viewform?usp=sharing

ESI programmu līdzfinansē “Rimi Baltic”, “SEB banka”, AS “Eco Baltia” un Eiropas Reģionālais fonds. Projekta numurs: 1.1.1. 3./21/A/008.a. ESI programmu atbalsta Rīgas Ekonomikas Augstskola, Rīgas Juridiskā Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Universitātes Cietvielu Fizikas Institūts, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija un citi industrijas partneri. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.