Meklēt
Izvēlne

Funkcionālā dizaina apakšnozare organizē radošo darbnīcu „Iepakojuma dizains: Process A-Z”

Līdz 2014. gada 1. septembrim iespēja pieteikties Funkcionālā dizaina katedras organizētajā radošajā darbnīcā „Iepakojuma dizains: process A-Z”, kas norisināsies Radošo inovāciju un iniciatīvu nedēļas ietvaros. 

Nedēļas laikā studentiem būs iespēja realizēt iepakojuma projektu speciālistu vadībā, kā arī paralēli katru dienu papildināt zināšanas lekcijās. Darbnīca atvērta visiem LMA studentiem, taču vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās darbnīcai līdz 1. septembrim, rakstot uz e-pastu: dizaina.nodala(abols)epasts.lma.lv">.

Radošā darbnīca norisināsies nozares ekspertu vadībā:

Ēriks Šulcs, dizaina aģentūras BrandBox dibinātājs un radošais direktors. Attīstījis tādus zīmolus kā Laima, Rīgas Melnais Balzams, EXPO Latvia 2015, Mākslas muzejs Rīgas Birža, XXV Vispārējie Latviešu dziesmu un Deju svētki, Rietumu Banka, Staburadze, IZZI, Balta, Galerija Centrs, SmartLynx, Albert Hotel u.c. Izglītība: Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Falmouth University (Lielbritānija), PG Creative Advertising. Darba pieredze: LeoBurnett Riga, Ogilvy&Mather London, BrandBox Riga.

Maija Rozenfelde, dizaina studijas Foreign Embassy dibinātāja un dizaina direktore. Ieguvusi maģistra grādu Pratt Institute (Ņujorka, ASV), iepakojuma dizaina specialitātē, kā arī nozīmīgu pieredzi guvusi Landor Associates Ņujorkas ofisā. Strādājusi ar tādiem zīmoliem kā Google, Captain Morgan, Smirnoff, Accenture, L’oreal, Selga, Sabiles Sidrs, Pure Chocolate, NelleUlla u.c. Par radīto iepakojuma dizainu pistācijām ieguvusi RedDot Award 2014.

Ivs Zenne, Digital Guru pasniedzējs, mākslinieks, dizainers. Savu darba pieredzi uzkrājis, 20 gadus strādājot par mākslinieku tādās reklāmas aģentūrās kā Diena / Metro, Divīzija, kā radošais direktors Creative Laboratory un Publicis Rīga.
Izglītība: Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Latvijas Mākslas akadēmija.

Armīns Urbergs, Poligrāfijas Aģentūras līdzīpašnieks un radošais direktors. Viena no Poligrāfijas Aģentūras kompetencēm ir iepakojuma konstrukciju un specifikāciju izstrāde, iepakojumu ražošana. Poligrāfijas Aģentūras klienti ir Latvijā pārstāvētie uzņēmumi, kā arī tādas reklāmas un zīmolu aģentūras kā McCann Worldgroup Riga, DDB Latvia, MOOZ, BrandBox u.c.

Aicinām iepazīties ar darbnīcas programmu!