Meklēt
Izvēlne

GALERIJĀ "DOM" APSKATĀMA LIENES PAVLOVSKAS IZSTĀDE "STAIGĀJOT ATRASTOS ZĀBAKOS"

No 13. līdz 29. aprīlim galerijā "DOM" notiks Lienes Pavlovskas izstāde "Staigājot atrastos zābakos".

Izstādes pamatā ir mākslinieces interese par arhitektūru un pilsētvidi kā kolektīvo vēlmju ierosinātāju un otrādi. Pavlovka pēta, kā kolektīvas vēlmes tiek veidotas un kā tās ietekmē apkārtējo cilvēka radīto vai pārveidoto vidi. Izstādes sākuma punkts ir mākslinieces darbs Helsinku Internacionālās mākslas programmas rezidences "HIAP 2020" ietvaros, Nidas mākslas kolonijas "NAC 2020" rezidences ietvaros, kā arī mākslinieciskais darbs pie instalācijas un vienlaicīgi arī festivāla "Homo Novus" centra "Atrastos zābakos" (2021). Izstādi pavadīs kuratores Zanes Zajančkauskas teksts. Izstāde top kā galerijas "DOM" un biedrības "Neatlaidība" sadarbība. 

Liene Pavlovska ir vizuālā māksliniece, kura domā un strādā mijiedarbībā ar telpu. Pavlovska studējusi Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas nodaļā un Sandberga institūtā "Studio for Immediate Spaces". Viņas darbu pamatā ir interese par sociāli-ekonomisko iekārtu modeļiem, no tiem izrietošajām kolektīvajām vēlmēm un tam, kā tie nosaka cilvēku un citu būtņu kopā dzīvošanu.

Ieeja bez maksas. Izstāde atvērta no otrdienas līdz sestdienai 16:00–20:00. Svētdien un pirmdien slēgts. Adrese: Ģertrūdes iela 115, Rīga.