Meklēt
Izvēlne

GALERIJĀ “DOM” ATKLĀS IZSTĀDI “+/- BĒRNI”

No 10. novembra līdz 2. decembrim galerijā DOM notiks trīs autoru kopīga izstāde "+/- Bērni". Katrs izstādes autors pārstāv kādu nosacītu sievišķības vai vispārcilvēcisku stereotipu, bet katram ir savs ļoti personīgs stāsts par attiecībām ar bērniem vai to neesamību.

Izstādes objekti veidoti kā atsauces uz sadzīves situācijām un attēlo gan ikdienišķo, gan emocionālo dzīvi attiecībās ar bērniem, izvēršot uz āru to, kas parasti tiek paslēpts un skaļi nepateikts, noklusēts personīgu, bieži vien sāpīgu vai nepieņemamu iemeslu dēļ.

Paredzēts, ka skatītājiem, it īpaši jaunākajiem, būs iespēja mijiedarboties ar objektiem, kārtot vai sajaukt priekšmetu izvietojumu, imitējot mājas kārtību vai nekārtību.

Izstādi veido:

Mailo Štern (Laura Šterna) - performanču mākslinieks un aktīvists, šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijā. Piedalījies grupu izstādēs mākslas telpā PILOT, mākslas stacijā Dubulti, ar performancēm piedalījies Rīgas performanču festivālā Starptelpa.

Laura Feldberga - grafiķe, darbojas arī ar instalācijām, objektiem un performances mākslu, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Organizē performances festivālu Starptelpa, pasniedz performances mākslas kursu L Latvijas Mākslas akadēmijā un Latvijas Performances Mākslas centrā.

Ilze Vēze-Balode - strādā kā atbalsta persona bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Mācās Latvijas Rakstnieku savienības organizētajā Literārās Akadēmijas dzejas nodaļā. Trīs bērnu mamma.

DOM galerijas darba laiks: No otrdienas līdz sestdienai no pl.16.00 līdz 20.00, svētdien-pirmdien slēgts.