Meklēt
Izvēlne

Gitas Strazdiņas izstāde „Vēstule”

No 2015. gada 23. jūlija līdz 8. augustam peldošajā mākslas centrā „Noass” būs apskatāma Gitas Strazdiņas izstāde „Vēstule”.

Māksliniece stāsta par izstādi: „Vēstule ir uzrakstīts, nosūtāms teksts - paredzēts konkrētam adresātam, ar mērķi nodot noteiktu informāciju. Šim tekstam piemīt rokraksts - individuālo īpatnību, savdabību kopums, kas spēj nest arī tikai vizuāli uztveramu informāciju par tā īpašnieku. Šis teksts ir atsauce uz reāli esošām parādībām dzīvē, par kurām, izlasot vēstuli, ir iespējams tikai vienīgi kaut ko nojaust. Taču būtiski bija padarīt citiem redzamu to vērtīgo, ko varbūt šajā vēstulē sākotnēji spēju ieraudzīt vienīgi es pati.

"VĒSTULE" ir maza epizode, kura kļuvusi nozīmīga tajā saskatīto cilvēcisko vērtību klātesamības dēļ. Tā glabā īpašu informāciju, kuras nozīme, izceļot to ārpus konteksta vai ieraugot to no jauna - ar citu laika distanci, mainās un pieaug."

Gita Strazdiņa 2014. gadā ir ieguvusi bakalaura grādu glezniecībā un šobrīd turpina studijas Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares maģistrantūras pirmajā kursā. Gita pusgadu ir studējusi Venēcijas Mākslas akadēmijā un regulāri piedalās dažādās grupu izstādēs.

Izstādes atklāšana: 23. jūlijā pulksten 19.00.

Uzstāsies muzikālā apvienība „FocusRight”.

Peldošā mākslas centra „Noass” atrašanās vieta: Rīgā, AB dambī 2.

Izstādes darba laiks: P.: slēgts; O.– S.: 12:00–18:00.

Izstādi atbalsta: peldošā mākslas galerija „Noass”, Valsts Kultūrkapitāla fonds, „VETO Magazine”,” Kultūras Diena”, „BalticPrint”.

Organizē – Ronalds Lietnieks.