Meklēt
Izvēlne

Glezniecības studentu izstāde Kalnciema kvartālā

Līdz 2013. gada 20. augustam Kalnciema kvartāls aicina uz Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstādi Vīnu veikalā. Izstādē apskatāmi un iegādājami glezniecības studentu radītie darbi, kas tapuši šī gada jūnijā, viesojoties vasaras plenērā Kuldīgā.

Turpat mēnesi vairāk kā 30 studentu zīmēja, skicēja, gleznoja Kuldīgas pilsētvides ainavas un arhitektūras detaļas, un gandrīz nedēļu iejutās arī pasniedzēju lomā, kopā ar Kuldīgas Mākslas skolas skolēniem strādājot zaļās prakses nedēļā.

Plenēra laikā radīto darbu izstāde Kuldīgā bija apskatāma gandrīz mēnesi, un to noslēdza gleznu tirdziņš š.g. 20. jūlijā. Taču, redzot studentu darbu kvalitāti, kā to atzinīgi starpskatēs novērtēja Mākslas akadēmijas pasniedzēji, Kuldīgas Mākslinieku rezidence un Kalnciema kvartāls vienojās izstādi atvest uz Rīgu, lai arī interesentiem galvaspilsētā parādītu vēsturiskas Latvijas mazpilsētas – Kuldīgas – šarmu.

Izstādē pārstāvētie autori: Zane Isaka, Māra Straume, Alise Beržvade, Simona Larka, Madara Neikena, Mētra Štelmahere, Madara Auzenbaha, Artis Gulbis, Linda Bērziņa, Amanda Ziemele, Laura Kaktiņa, Envija Medne, Mētra Saberova, Armands Kanaviņš, Diāna Īve.