Meklēt
Izvēlne

Grafikas apakšnozares diplomandu darbu izstāde "Kontakts"

Galerijā „Daugava” no 2014. gada 6. jūnija līdz 21. jūnijam būs aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares diplomandu darbu izstāde „Kontakts”. Piedalās: Jevgenija Biktimirova, Annija Grosa, Kalvis Kalniņš, Krista Jūlija Kreišmane, Kristīna Laizāne, Zane Putniņa, Rūdolfs Matīss Trops un Zane Zlemeša. 

Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares bakalaura programmas studentu diplomdarbu izstādes mērķis ir parādīt astoņus jaunos grafiķus kā personības, kuru izaugsmi sekmējusi iespēja būt savstarpējā radošā kontaktā un domu apmaiņā. Rezultāts transformējas atšķirīgos, katru mākslinieku individuāli raksturojošos mākslas darbos.

Jaunie mākslinieki orientējas uz daudzveidīgu un atšķirīgu grafikas tehniku izmantojumu, tādēļ skatītājiem būs iespēja novērtēt gan jaunas idejas, gan mākslas formu meklējumus. Galvenais izstādes vadmotīvs ir uzsvērt savstarpējo saistību starp autoriem un viņu darbiem, kā arī veidot saikni starp mākslas darbu un skatītāju metafiziskā veidā. Kontakts ir jebkādas mijiedarbības pamatā, taču šajā izstādē apmeklētāji vairāk tiks aicināti to uztvert kā sākumpunktu savu iespaidu bagātināšanai.

Darba laiks:
Otrdien–sestdien: 11.00–18.00
Svētdien, pirmdien: slēgts

Galerija „Daugava”
Alksnāja iela 10/12, Rīga
www.galerijadaugava.lv