Meklēt
Izvēlne

Grāmatas vāka skiču konkurss

„Latio” izsludina grāmatas „Nekustamais īpašums Latvijā 1991 – 2012” vāka skiču konkursu. Konkursa uzvarētāja atalgojums – LVL 150.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?
Konkursa dalībniekiem līdz 2012. gada 18. oktobrim jāsagatavo un jāiesniedz grāmatas „Nekustamais īpašums Latvijā 1991 – 2012” priekšējā un aizmugurējā vāka noformējuma skice. Viens autors var iesniegt vairākus skiču variantus. Grāmatas vāka izmērs 175 x 245 mm (vertikāls).

Konkursā aicināti piedalīties gan profesionāli mākslinieki un dizaineri, gan arī citi interesenti. Svarīgākais dalības nosacījums – radošas, grāmatas saturam atbilstošas vāka noformējuma idejas un skices.

Skices jāiesniedz elektroniski JPEG formātā. Konkursa darbi jānosūta uz e-pasta adresi konkurss(abols)latio.lv">.

Grāmatas vāka skiču autori ir atbildīgi par konkursam iesniegto darbu un tā sastāvdaļu atbilstību autortiesību normām.

Konkursa uzvarētāju noteiks „Latio” darba grupa un uzņēmuma sociālo tīklu lietotāji, kuriem tiks dota iespēja novērtēt jau iepriekš atlasītus piemērotākos darbus. Gala vērtējums tiks noteikts, novērtējot sociālo tīklu lietotāju balsojumu un Latio darba grupas vērtējumu. Par piemērotāko grāmatas vāka skici būs iespējams balsot no 19. līdz 24. oktobrim sociālajos tīklos www.facebook.com/LatioRealEstate un www.draugiem.lv/latio.

Par grāmatu
„Latio” gatavo izdošanai grāmatu, kas atspoguļos nekustamā īpašuma nozares vēsturi un attīstību Latvijā no neatkarības atjaunošanas pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados līdz mūsdienām. Grāmata, kuras nodaļu tapšanā piedalījušies atzīti dažādu jomu speciālisti, lasītājiem ļaus iepazīties ar šo speciālistu pieredzi, kā arī uzzināt par nozari reglamentējošās likumdošanas tapšanu, straujo nekustamā īpašuma cenu pieaugumu un tam sekojošo krīsi, mediju lomu šo procesu atspoguļošanā, īpašumu būvniecību un arhitektūru.

Grāmata „Nekustamais īpašums Latvijā 1991 – 2012” ir vispārizglītojoša un tās mērķis ir sniegt lasītājiem priekšstatu un noderīgu faktoloģisko informāciju par nekustamā īpašuma nozares attīstību Latvijā.