Meklēt
Izvēlne

Gulbenē norisinās laikmetīgās modes izstāde "Cita dimensija"

No 2013. gada 1. līdz 30. martam Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā ir apskatāma laikmetīgās modes izstāde „Cita dimensija”.

Izstādē aplūkojami pārsteidzoši mūsdienu modes eksponāti – jauno modes dizaineru radītie tērpi (augstā mode, „ready to wear”), rotas un aksesuāri. Tie pārsteidz ar savu oriģinālo dizainu un konceptuālajām idejām, kas ietvertas šajos darbos un atšķir tos no pierastā. Izstādi papildina neparasta Annas Egles instalācija „Lidojošie tērpi” un Alīnas Grīnpaukas elegantās modes ilustrācijas.

Dalībnieki: Dace Vītola, Jeļizaveta Suska, Ieva Korne, Rasma Pušpure, Laura Selecka, „Sofia Riga”, Ginta Zabarovska, Alīna Grīnpauka, Ineta Urtāne, Daiga Zvirgzdiņa, Laima Ūdre, Zane Prokofjeva, Evija Šaitere, Andra Andžāne, Anete Krišjanova, Mila Ludmila Kruglika, Evija Berga, Baiba Litiņa, Anna Egle.

Projekts noris laikmetīgās mākslas cikla ietvaros Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā jau trešo gadu pēc kārtas ar mērķi veicināt kultūras decentralizāciju un sniegt pieeju kvalitatīviem laikmetīgās mākslas pasākumiem Gulbenes novadā.

Izstādi sponsorē: Gulbenes novada dome un Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs.
Atbalsta: jauniešu iniciatīvu centrs „Bāze”.

Izstādes kuratores: Rasma Pušpure un Anete Krišjanova.

Darba laiks:
No otrdienas līdz piektdienai: 10.00 – 17.00
Sestdienās: 10.00 – 14.00
Svētdienās, pirmdienās: slēgts

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs
Brīvības iela 10, Gulbene
Mājas lapa: www.gulbenesmuzejs.lv

Plašāka informācija:
Modris Apsītis
Projekta vadītājs
Mob. tel.: +371 26584237
E-pasts: modris.apsitis(abols)gmail.com">