Meklēt
Izvēlne

Iespēja atbalstīt Jekaterinas Stakles projektu "Iesakņotāji"

Mākslas akadēmijas Funkcionālā dizaina nodaļas maģistrante Jekaterina Stakle sava maģistra darba ietvaros veido projektu „IESAKŅOTĀJI”. Projekts ir Rīgas 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas sastāvdaļa un to atbalsta nodibinājums Rīga 2014. Ikvienam ir iespēja to atbalstīt, nobalsojot par projektu Labiedarbi.lv vai Draugiem.lv

Viens no mērķiem ir pievērst sabiedrības uzmanību pansionātos dzīvojošajiem un radīt piemēru cieņpilnai sadarbībai starp senioriem un bērniem, kas šoreiz balstīta uz viņiem kopīgu interesi – dārzkopību.

Projekta ietvaros iecerēts pansionāta iemītniekiem izveidot darbnīcām piemērotu vidi svaigā gaisā: nojumi un stādu audzēšanas vietu. Stādu audzēšanas vietas jeb mobilās dobes tiks pielāgotas senioru vajadzībām un vietas specifikai, izvēloties piemērotu dobju augstumu un piekļuvi, piemēram, cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Dārzkopības zona paredzēta kā senioru komunikācijas un viņiem tuvas aizraušanās – dārzkopības – krustpunkts. Sākot ar jūniju, plānotas senioru un skolēnu nodarbības jaunās vietas apzaļumošanai.

Jūs varat atbalstīt šo projektu, nobalsojot par to LABIEDARBI.lv (klikšķināt šeit) vai DRAUGIEM.lv (klikšķināt šeit) - caur esošo profilu vai telefonu. Vai abiem! Kā arī ļoti priecāsimies, ja padosiet šo ziņu tālāk!