Meklēt
Izvēlne

Iespēja pieteikties bezmaksas radošajai nometnei "Zvārtavas pils"

No 2013. gada 28. jūnija līdz 3. jūlijam norisināsies unikāla simulācijas spēle „Zvārtavas pils”, kurā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Radošās vasaras skolas mērķis ir izstrādāt Zvārtavas pils kā mākslinieciskās jaunrades un viesmīlības kompleksa attīstības stratēģiju un plānu ar konkrētiem priekšlikumiem pils attīstībai.

Radošā vasaras skola sniegs iespēju tās dalībniekiem attīstīt un pilnveidot darba tirgū nepieciešamās kompetences, radošās spējas un sociālās prasmes, kā arī radīs praktisku rezultātu – mākslinieciskās jaunrades un viesmīlības kompleksu „Zvārtavas pils”, kas jau nākotnē varētu jauniešiem nodrošināt reālas prakses un darba vietas.

Dalībai simulācijas spēlē aicinām pieteikties 25 jauniešus, kas vēlas iegūt praktisku, ļoti radošu darba pieredzi, izaicināt sevi un pārbaudīt savus spēkus dažādās profesijās. Simulācijas spēlē katram spēles dalībniekam tiks deleģēta konkrēta loma, pienākumi un atbildība, lai rezultātā kopīgā komandas darbā profesionālu ekspertu vadībā taptu Zvārtavas pils attīstības stratēģija.

Radošajai vasaras skolai aicinām pieteikties jauniešus uz kādu no zemāk minētajiem amatiem:

Sabiedrisko attiecību un mārketinga grupa
- Sabiedrisko attiecību eksperts
- Mārketinga eksperts
- Web un datorgrafiķis
- Maketētājs
- Žurnālists
- Fotogrāfs
- Masu pasākumu organizators

Tūrisma uzņēmuma vadības grupa
- Tūrisma un viesmīlības uzņēmuma vadītājs
- Radošās industrijas tūrismā eksperts
- Restorāna vadītājs
- Starptautiskā tūrisma eksperts
- Kultūras vēsturnieks
- Šefpavārs
- Kultūras menedžeris

Interjera un dizaina grupa
- Tekstiliju mākslinieciskās noformēšanas eksperts
- Restaurators
- Galdnieks
- Vides mākslinieks/ interjera un praktiskā dizaina eksperts
- Ainavu arhitekts
- Parka dārznieks

Interesentus lūdz pieteikties, rakstot uz e-pastu: asnate.avotniece(abols)lapsac.lv"> vai zvanot pa tālr. 29393131 (Asnāte), 29226580 (Ilze).

Radošo vasaras skolu organizē Biedrība „Latvijas Pilsoniskas sabiedrības atbalsta centrs”. Atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.