Meklēt
Izvēlne

Ilzes Smildziņas personālizstāde "Iejaukšanās"

Galerijā „Bastejs” no 2012. gada 14. aprīļa līdz 6. maijam ir skatāma mākslinieces Ilzes Smildziņas glezniecības darbu personālizstāde „Iejaukšanās”.

Izstādes vadmotīvs ir cilvēka un dabas attiecības. Māksliniece gleznojusi delikātas klusās dabas ar augļiem, bet, personificējot cilvēka attieksmi pret vidi, Ilze Smildziņa darbos ieviesusi „tēlus”, kas izārda, apdzīvo, piesārņo.

Ilze Smildziņa ieguvusi maģistra grādu glezniecībā Latvijas Mākslas akadēmijā Kristapa Zariņa, Jura Jurjāna, Normunda Brasliņa figurālajā meistardarbnīcā. Pašlaik studē Mākslas akadēmijas Vides mākslas apakšnozarē, turpinot papildināt savas zināšanas. Paralēli studijām regulāri tiek pilnveidotas gleznošanas prasmes strādājot darbnīcā un plenēros, kam ir liela nozīme mākslinieces rokraksta evolūcijā. Ilze Smildziņa aktīvi piedalās izstādēs Latvijā, kā arī starptautiskos mākslas konkursos, kuros ir guvusi atzinību. 2011. gadā māksliniece piedalījās Londonas prestižās „Saatchi” virtuālās galerijas rīkotā konkursā, kurā ar savu darbu iekļuva astoņu visaugstāk novērtēto darbu skaitā.


Darba laiks:
Otrdien – piektdien: 12:00 - 18:00
Sestdien: 12:00 - 16:00
Svētdien, pirmdien: slēgts

Ieeja bezmaksas

Galerija „Bastejs”
Alksnāju iela 7, Rīga, LV-1050
Tel.: +371 67225050
Mob. tel.: +371 29136840
E-pasts: bastejs(abols)latnet.lv">
Mājas lapa: www.bastejs.com