Meklēt
Izvēlne

Inovāciju nedēļa Mākslas akadēmijā

No 2015. gada 1. septembra līdz 4. septembrim Latvijas Mākslas akadēmijā norisinās Inovāciju nedēļa. Aicinām iepazīties ar pasākumu programmu un piedalīties!

2. septembris
LEĢENDĀRĀ ORIENTĒŠANĀS
Plkst. 18.00, LMA pagalmā
Visi pirmo kursu studenti aicināti ņemt līdzi tējas svecītes un jebkāda izmēra burciņas, kas būs nepieciešamas svarīgākā posma izpildei. Varat droši uzelpot, jo apģērbs netiks smērēts, taču ieteicams vilkt ērtus apavus. Vairāk informācijas: Facebook pasākuma lapā (klikšķināt šeit).

SADRAUDZĪBAS VAKARS 2. korpusā
No plkst. 20.00
Ap plkst. 20.30 uzstāsies īpašie vakara viesi „Duets Sandra”. Pasākumu turpinās "MMMM" (MEGA MOORE MEGA MEDNIEX) un sniegs mums muzikāli vizuālu piedzīvojumu elektroniskās mūzikas pasaulē. Gaidāmi arī citi pārsteigumi! Līdzi jāņem "groziņi". Seko līdzi jaunumiem Facebook pasākuma lapā (klikšķināt šeit)!

3. septembris
BADIJU SEMINĀRS
Plkst. 12.00, 1. stāva zālē
Ja vēlies uzlabot savas svešvalodu zināšanas un iegūt draugus no dažādām valstīm, kļūsti par Erasmus badiju! Badijs ir ārvalstu studenta uzticības persona un padomdevējs Latvijā, kas palīdz iejusties akadēmijas vidē, orientēties pilsētā un tikt galā ar dažādām sadzīves situācijām. Par pieredzi darbā ar ārvalstu studentiem stāstīs Karīna Plotņikova (RTU), Zane Zlemeša un Anda Miščenko, kuras ir LMA Erasmus+ badiju programmas koordinatores, kā arī pagājušā gada badiju programmas dalībniece Beāte Grauduma.

4. septembris
CEĻĀ UZ MĀKSLAS UN DIZAINA DOKTORA STUDIJĀM LATVIJĀ
Plkst. 11.00, 1. stāva zālē
Akadēmiskā diskusijā tiks meklēti risinājumi, kā veidot tiltu starp pētniecisko un mākslinieciski radošo praksi doktora studiju līmenī; kas būtu jādara, lai Latvijā nodrošinātu praksē balstītās doktora studijas mākslas un dizainā jomā. Lomu maiņa – mākslinieks, pētnieks un mākslinieks/pētnieks – tikai izglītībā vai arī ārpus akadēmiskās prakses?

Diskusiju vadīs Latvijas Mākslas akadēmijas prorektors studiju un zinātniskajā darbā prof. Dr. art. Andris Teikmanis; diskusijā piedalīsies Lolita Rūsiņa (Kultūrpolitikas departamenta Stratēģiskās plānošanas nodaļas vecākā referente), Mārtiņš Bondars (12. Saeimas deputāts), Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas prorektore prof. Anda Beitāne. Jaunumiem par diskusiju seko līdzi Facebook pasākuma lapā (klikšķināt šeit)!