Meklēt
Izvēlne

Izgudrojumu un inovāciju izstāde „Minox 2014”

No 2014. gada 10. līdz 11. oktobra norisināsies izgudrojumu un inovāciju izstāde „Minox”2014”. Izstāde notiks Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, Rīgā.

Piekto gadu pēc kārtas tiek rīkota Izgudrojumu un inovāciju izstāde „Minox 2014” , kurā būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, kuri radīti mūsu valstī, un klātienē tikties ar to autoriem. Pārstāvēti būs gan vadošie pētniecības institūti, gan inovatīvie uzņēmumi, gan individuālie izgudrotāji un jaunieši no dažādām Latvijas vietām.

Pasākums tiek rīkots Latvijas Izgudrotāju dienas ietvaros ar mērķi popularizēt izgudrotājdarbību Latvijas sabiedrībā, kā arī veicināt izgudrojumu komercializāciju un ieviešanu tautsaimniecībā, lai attīstītu Latvijas ekonomiku. Izstādē būs arī iespējas tikties ar uzņēmējiem Biznesa kontaktu programmā un prezentēt savu inovatīvo projektu investoriem Iespēju forumā. Aicinām pieteikties dalībai līdz 30.septembrim, aizpildot pieteikuma veidlapu mājas lapā www.izgudrotaju-diena.lv.


Izgudrojumu un inovāciju izstādi „Minox”2014” organizē:

Biedrība „CONNECT Latvija" palīdz jaunu, inovatīvu projektu autoriem, kā arī sekmē inovatīvas ekosistēmas veidošanos Latvijā, rīkojot dažādas aktivitātes, piemēram, Tramplīna pasākumus, Izgudrotāju dienas, Komandas veidošanas forumus, kur tiekas izgudrotāji ar uzņēmējiem un investoriem, lai attīstītu jaunus, inovatīvus projektus.

Kontaktinformācija: Elmārs Baltiņš, tel. 29100252, e-pasts: info(abols)connectlatvia.lv">.


Latvijas Izgudrotāju biedrība dibināta 2007.gadā ar mērķi apvienot Latvijas izgudrotājus un sniegt atbalstu
izgudrojumu izstrādei un komercializācijai. Biedrība sekmē intelektuālā rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas pilnveidošanu un izgudrotāju darbības popularizēšanu.

Kontaktinformācija: Mareks Justs, tel. 26404414, e-pasts: izgudrotaji(abols)gmail.com">.