Meklēt
Izvēlne

Izsludināta pieteikšanās Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijām “LMA studentu un pasniedzēju vizītes Eiropā” un “LMA pasniedzēju granti”

Izsludināti divi Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju konkursi Mākslas akadēmijas pasniedzējiem un studentiem: "LMA studentu un pasniedzēju studiju vizītes Eiropā" un "LMA pasniedzēju granti". Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2016. gada 27. janvāris.

Stipendijas "LMA studentu un pasniedzēju vizītes Eiropā" mērķis ir sekmēt un nodrošināt iespēju LMA studentiem pasniedzēju vadībā apmeklēt kādu studijām nepieciešamu pasākumu, izstādi, muzeju, konferenci u.c. Eiropā. Šī studiju aktivitāte ir studentu un pasniedzēju kvalifikācijas celšana. Vizīte paredzēta studentu un pasniedzēju grupai līdz desmit personām.

Konkursa „LMA studentu un pasniedzēju vizītes Eiropā” noteikumi un pieteikšanās anketa (klikšķināt šeit) 


Stipendijas "LMA pasniedzēju granti" piešķiršanas mērķis ir sekmēt LMA akadēmiskā personāla kvalifikācijas un radošās kvalitātes celšanu. Teterevu fonda granti pasniedzējiem sniedz iespēju uzturēties viņu izvēlētā rezidentūrā vai radošajā braucienā jebkurā valstī no 7 dienām līdz 4 nedēļām.

Konkursa „LMA pasniedzēju granti” noteikumi un pieteikuma anketa (klikšķināt šeit)