Meklēt
Izvēlne

Izsludināta projektu iesniegšana festivālam "Ziemassvētku egļu ceļš 2013"

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbības ietvaros ar Latvijas Mākslas akadēmiju aicina bakalaura un maģistra programmu studentus iesniegt projektus 4. Vides objektu festivālam „Ziemassvētku egļu ceļš 2013”.

Pēc kārtas ceturtais Vides objektu festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” tiek rīkots ne tikai ar mērķi popularizēt Rīgu kā Ziemassvētku egles dzimteni, tas ir izaicinājums meklēt radošas izpausmes, kas veicinātu jaunu dizaina nozares personību veidošanos. Festivāla ideja ir realizēt inovatīvas un oriģinālas urbānās mākslas pasākumu – festivālu, kurā Ziemassvētku simbols – egle – tiek eksponēta arī kā vides objekts jaunos, neparastos un dekoratīvos vizuālos risinājumos, kur katra egle ir ar savu stāstu un vēstījumu.

Tehniskā specifikācija, budžets, aizpildāmie pielikumi un cita noderīga informācija, gatavojot projektus iesniegšanai, atrodama šī ieraksta beigās.

Festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” šoziem notiks no 6. decembra līdz 12. janvārim. Informācija: www.eglufestivals.lv.

2013. gada 25. septembrī no plkst. 10.00 LMA notiks radošajā darbnīcā „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” izstrādāto projektu ideju pieteikumu starpskate pieteikumu izvērtēšanai kopīgi ar festivāla rīkotāju ekspertu komisiju.

2013. gada 9. oktobrī no plkst. 10.00 LMA notiks radošajā darbnīcā „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” izstrādāto un festivāla rīkotāju ekspertu komisijas atbalstīto projektu izvērtēšanas konkurss, kurā tiks atlasīti projekti, kas atbildīs izvirzītajām tematiskajām un tehniskajām prasībām.

Festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” izstrādājamo vides objektu projektu Tehnisko specifikāciju un tās pielikumus var lejupielādēt šī ieraksta beigās, kā arī saņemt LMA Projektu daļā, 1. telpā (1. stāvā).

LMA radošās darbnīcas „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” kontaktpersona: Jānis Gailītis, mob. tālr. 22303221, e-pasts: janis.gailitis(abols)lma.lv"> (LMA Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts dizainā).

Festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš 2013” rīkotāju kontaktpersona: Guntars Kambars, tālr. 67043650, mob. tālr. 29478900, e-pasts: guntars.kambars(abols)riga.lv"> (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde).