Meklēt
Izvēlne

IZSLUDINĀTS "BDO JAUNO MĀKSLINIEKU BALVAS" KONKURSS

BDO Latvia sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju un KIM? Laikmetīgās mākslas centru jau trešo gadu pēc kārtas izsludina konkursu “BDO jauno mākslinieku balva”.

Veicinot kultūras un mākslas mecenātisma tradīcijas Latvijā, BDO Latvia jau trešo gadu pēc kārtas izsludina balvu jauno mākslinieku atbalstam.

Konkursam aicināti pieteikties jaunie mākslinieki, kas 2022. gadā Latvijas Mākslas akadēmijā absolvējuši maģistra studijas vizuālās mākslas, vizuāli plastiskās mākslas vai audio-vizuālās mediju mākslas nozarē.

“BDO jauno mākslinieku balvas” mērķis ir atbalstīt jaunos māksliniekus pēc maģistra studiju absolvēšanas Latvijas Mākslas akadēmijā, ar mērķi palīdzēt tiem sniegt atpazīstamību, atzinību un novērtējumu.

2021.gadā par konkursa uzvarētāju kļuva glezniecības apakšnozares absolvents Reinis Bērziņš ar darbu “///(((!”, savukārt 2020. gadā galveno balvu ieguva māksliniece Amanda Ziemele ar monotipiju no darbu sērijas personālizstādē Neunauge, 2019, (Ekernforde, Vācija).

Konkursa darbu iesniegšanas termiņš 2022. gada 25. novembris plkst. 23:59, sūtot uz e-pastu: . Konkursa balvas fonds 2 000 eiro. Ar konkursa noteikumiem aicinām iepazīties nolikumā.

Latvijas Mākslas akadēmijas eksperimentālajā mākslas telpā “Pilot”, notiks konkursa noslēdzošā darbu izstāde. Laiks un vieta tiks izziņots 2022. gada decembrī.