Meklēt
Izvēlne

Izsludināts Erasmus stipendijas konkurss praksēm

Latvijas Mākslas akadēmija izsludina ES Mūžizglītības programmas ERASMUS stipendiju konkursu praksēm 2013./2014. studiju gadam kādā no Eiropas Savienības valstu uzņēmumiem. Pieteikuma nosūtīšanas termiņš ir 2013. gada 1. jūnijs. 

Pieteikuma sagatavošanas noteikumus, pieteikuma anketu un Erasmus stipendiju nolikumu iespējams lejupielādēt šajā ierakstā (skat. aktīvās saites teksta beigās).

Mājas lapas sadaļā „Erasmus prakse” (klikšķināt šeit) ir publicēti aktuālie darba piedāvājumi ārzemju uzņēmumos, kā arī pieejama detalizētāka informācija par Erasmus praksi.

Studenti, kas vēlas izmantot prakses iespējas vēl šajā 2012./2013. studiju gadā, lūgti sūtīt tikai prakses pieteikuma anketu uz e-pastu agnese.bloka(abols)lma.lv"> līdz š.g. 15. maijam. Prakse var sākties no brīža, kad tiek iesniegti un parakstīti visi nepieciešamie dokumenti, un ilgt līdz nākamā 2013./2014. mācību gada oktobra beigām. Praksei jāsākas pirms 1. jūnija.

Praksē drīkst pieteikties studenti, kuriem nav akadēmisko parādu un kuri ir sekmīgi. Bakalaura programmas 4. kursa, Maģistra programmas 2. kursa un Doktora programmas 3. kursa studenti praksei, kas paredzēta vēl šajā mācību gadā, pieteikties nedrīkst. Prakses laiks nedrīkst būt īsāks par trīs mēnešiem.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LMA Ārlietu un izstāžu daļas koordinatori Agnesi Bloku: agnese.bloka(abols)lma.lv">, mob. tel. +371 20016463.