Meklēt
Izvēlne

Izsludināts Erasmus stipendiju konkurss

Latvijas Mākslas akadēmija izsludina ES Mūžizglītības programmas ERASMUS stipendiju konkursu 2012. / 2013. studiju gadam studijām jebkurā no Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības augstskolām. Lai pieteiktos stipendiju konkursam, līdz š. g. 13. martam plkst. 17:00 Ārlietu un izstāžu daļā jāiesniedz savu darbu portfolio, CV, motivācijas vēstule, pieteikuma anketa, kurai klāt jāpievieno svešvalodas apguvi apliecinoša dokumenta kopija.

Konkursa nolikums, projekta sagatavošanas noteikumi un pieteikuma anketas pieejamas Latvijas Mākslas akadēmijas Ārlietu un izstāžu daļā, kā arī Mākslas akadēmijas mājas lapas Erasmus sadaļā (klikšķināt šeit).

Arī informācija par augstskolām pieejama Latvijas Mākslas akadēmijas Ārlietu un izstāžu daļā, kā arī mājas lapā (klikšķināt šeit).

Erasmus informatīvajā bukletā nav minēta Kunsthochschule Berlin-Weißensee augstskola Vācijā. Lūdzam ņemt vērā, ka arī uz šo augstskolu ir iespējams pieteikties sekojošās studijās uz vienu semestri: Glezniecība; Tēlniecība; Modes dizains; Tekstila dizains; Scenogrāfija (skatuves un kostīmu dizains); Produktu dizains; Industriālais dizains; Vizuālā komunikācija (grafiskais dizains) - 2 studiju vietas / 1 semestris.

Erasmus stipendiju konkursā var piedalīties visi 2012./2013. studiju gada bakalaura programmas 2., 3. un 4. kursa studenti, maģistra programmas 1. un 2. kursa studenti un doktora programmas 1., 2. un 3. kursa studenti. Bakalaura programmas 4. kursa studenti, maģistra programmas 2. kursa studenti un doktora programmas 3. kursa studenti studijās var doties tikai rudens semestrī.

Studijas viesaugstskolās notiek visos studiju līmeņos. Iespējamais studiju laiks – no 3 līdz 12 mēnešiem atkarībā no viesaugstskolas piedāvājuma. Stipendiju apjoms svārstās no 400 līdz 900 eiro par vienu mēnesi atkarībā no valsts, kurā notiek studijas.
                                                                                                                            
Aicinām pretendentus Erasmus pieteikumus iesniegt laicīgi, jo pēdējā nodošanas dienā (13. martā) iesniegtie pieteikumi netiks pārbaudīti, tātad, ja tiks iesniegti nepilnīgi pieteikumi, tie netiks akceptēti! Tā kā pastāv iespēja, ka kāds dokuments nav kārtībā vai pat trūkst, laicīga to nodošana dos Jums iespēju veikt labojumus.

Saskaņā ar Erasmus stipendiju konkursa nolikumu konkursā nedrīkst piedalīties studenti ar akadēmiskiem parādiem, ja tādi ir, tos ir iespējams nokārtot līdz 13. martam.

Iesniegtie pieteikumi tiks izvērtēti līdz š.g. 27. martam saskaņā ar Erasmus nolikumu. Atbilstoši Erasmus finansējumam 2012./2013. studiju gadā paredzētas aptuveni 40 studiju vietas viesaugstskolās.

Kontaktinformācija:
Agnese Bloka
Ārlietu un izstāžu daļas koordinatore
Latvijas Mākslas akadēmija
Tel.: +371 20016463
E-pasts: agnese.bloka(abols)lma.lv">
Pieņemšanas laiks O.,T.,C. 10:00 - 17:00