Meklēt
Izvēlne

Izsludināts ERASMUS stipendiju konkurss

Latvijas Mākslas akadēmija izsludina ES Mūžizglītības programmas ERASMUS stipendiju konkursu 2013./2014. studiju gadam studijām jebkurā no LMA sadarbības augstskolām. Lai pieteiktos stipendiju konkursam, līdz 2013. gada 8. martam plkst. 17.00 Ārlietu un izstāžu daļā jāiesniedz savu darbu portfolio, CV, motivācijas vēstule, pieteikuma anketa, kurai klāt jāpievieno svešvalodas apguves apliecinoša dokumenta kopija.

Konkursa nolikums, projekta sagatavošanas noteikumi un pieteikuma anketas, kā arī informācija par augstskolām pieejamas gan LMA Ārlietu un izstāžu daļā (7. kabinets), gan LMA mājas lapas sadaļā „Erasmus”:
- Erasmus studiju iespējas (klikšķināt šeit);
- Erasmus partneraugstskolas (klikšķināt šeit);
- Erasmus studiju pieredze (klikšķināt šeit).

Aicinām pretendentus Erasmus pieteikumus iesniegt laicīgi, jo pēdējā nodošanas dienā (8. martā) iesniegtie pieteikumi netiks pārbaudīti, tātad, ja tiks iesniegti nepilnīgi pieteikumi, tie netiks akceptēti! Tā kā pastāv iespēja, ka kāds dokuments nav kārtībā vai pat trūkst, laicīga to nodošana dos Jums iespēju veikt labojumus.

Saskaņā ar Erasmus stipendiju konkursa nolikumu konkursā nedrīkst piedalīties studenti ar akadēmiskiem parādiem, ja tādi ir, tos ir iespējams nokārtot līdz 8. martam.

Erasmus stipendiju konkursa plakātu iespējams lejupielādēt šeit (PDF dokuments):