Meklēt
Izvēlne

Izstāde "Attiecības ar realitāti-(C6H10O5)n"

Izstādē „Attiecības ar realitāti-(C6H10O5)n”, kas no 2014. gada 26. aprīļa līdz 31. maijam aplūkojama Kultūras un atpūtas centrā „Imanta”, Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares maģistrantūras 1. kursa studenti atklāj savu iekšējo pasauli, kura pastāv neatkarīgi no tā, ko mēs saucam par realitāti, reizēm pretnostatot vai pat pilnībā izskaužot šo realitāti savā pasaules redzējumā. Izstādes atklāšana gaidāma 26. aprīlī plkst. 17.00.

Iekšējā pasaulē radītās fantāzijas un sapņus māksliniekam ir grūti paturēt sevī, tos neizliekot kā mākslas darbus uz papīra vai audekla, tāpēc tie tiek attēloti kā savs iekšējais „es”, kas atšķiras no pierastās realitātes. Skatītājam dota iespēja aplūkot ļoti personiskas grafikas, kurās izpaužas gan jauno mākslinieku pārdzīvojumi, gan katra individuālais rokraksts. Studentu darbi izpildīti dažādās grafikas tehnikās: ofortā, linogriezumā, sausajā adatas tehnikā, kā arī ogles zīmējumā.

Izstādē piedalās: Barbara Ābeltiņa, Renāte Butručuka, Veronika Frolova, Olita Garkalne, Violeta Juškova, Jānis Urtāns, Līva Šteina, Viktorija Valujeva.

Darba laiks:
Pirmdien–svētdien: 10.00–22.00

Ieeja izstādē – bezmaksas.

Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”
Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga