Meklēt
Izvēlne

Izstāde "Vieta un pārvietojums"

No 2013. gada 28. februāra līdz 17. martam Kaņepes Kultūras centrā skatāma grupas izstāde „Vieta un pārvietojums”. Visi interesenti aicināti apmeklēt izstādes atklāšanu ceturtdien, 28. februārī, plkst. 18.00. Izstāde ir stāsts par neesošo Latvijas karti, no kuras viens aiz otra pazūd ciemi, pamestas vietas, kas arvien biežāk kļūst par nekurienēm. 

Janvārī ar AS „Pasažieru vilciens” atbalstu vairāk kā divu nedēļu garumā mākslinieki devās izbraucienos ar vilcienu, apbraukājot Latvijas vietas, braucienu laikā iegūstot iespaidus par redzēto. Izstādē tiks izvietoti gan izbraucienu laikā tapušie darbi, gan arī vēlīnie iespaidu atspoguļojumi, kas ietvers lielformāta gleznojumus un starpdisciplinārus objektus. Izstādes dalībnieki ir Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas studenti – jaunie mākslinieki Kristaps Ancāns, Sandra Strēle, Gita Strazdiņa, Linda Vigdorčika, Klāvs Loris, Artūrs Bunts un Raitis Hrolovičs.

Izstādes apskates vieta – Kaņepes Kultūras centrs – kultūras entuziastiem piedāvā iespēju apmeklēt izrādes, koncertus, izstādes un dažādus citus pasākumus, kuros tiek iesaistīti pašmāju, kā arī ārzemju mākslinieki.

Izstāde būs apskatāma Kaņepes Kultūras centra 2. stāvā, Skolas ielā 15, katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 14.00 līdz 20.00.

Atbalsta: AS „Pasažieru vilciens”, Latvijas Mākslas akadēmija, Kaņepes Kultūras centrs.

Ieeja izstādē bez maksas.