Meklēt
Izvēlne

JAUNĀS GLEZNOTĀJAS GITAS SPRINCES IZSTĀDE "SAJŪTU SUBLIMĀCIJA"

12. decembrī galerijā LOOK atklās Latvijas Mākslas akadēmijas Maģistra programmas studentes izstādi “Sajūtu sublimācija”.

“Dzīvojot pārsātinātā digitālajā ērā un vārda manipulācijas pasaulē, kas dezinformē, piesārņo, izkropļo, paverdzina mūsu uztveri un kolektīvo domāšanu. Cilvēku prāti notrulinās. Bieži vien mums pat neatliek laiks ieklausīties sevī, kur nu vēl tikt galā ar savām nesaprastajām sajūtām,” norāda Gita Sprince

Pēdējo gadu notikumi rosinājuši autori iedziļināties šajā problēmā ar mērķi sakārtot savu iekšējo pasauli. Izstāde ir autores atskatīšanās, pārdomas par skaistajiem un saviļņojošajiem, nospiedošajiem un bezcerīgajiem dzīves brīžiem.

Izjūtot nepieciešamību tos attēlot vizuālās mākslas valodā, māksliniece rada neatkārtojamas ritmu kompozīcijas katrā darbā, atstājot vietu nejaušībām un iztēles brīvībai.

Darbos izmantota autores manuālā iespiedgrafikas tehnika, kura atklāta vairāku gadu garumā, eksperimentējot ar grafikas tehnikās iegūtajām zināšanām, apvienojot tās ar gleznieciskajiem paņēmieniem.

Izstāde būs apskatāma no 12. decembra līdz 11. janvārim galerijā LOOK, ieeja bez maksas.