Meklēt
Izvēlne

Jauno gleznotāju izstāde "Divtūkstoš divpadsmitais"

Līdz 2013. gada 14. janvārim Kalnciema kvartāla galerijā, Rīgā, apskatāma Latvijas jaunās paaudzes spilgtāko gleznotāju, Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības apakšnozares 2012. gada maģistratūras absolventu jaunāko darbu izstāde. 

Izstādes idejas autore un kuratore ir viena no izstādes māksliniecēm – Adriāna Vīgnere, kura šo izstādi savā ziņā raksturo kā turpinājumu nesen Londonā aizvadītajai LMA absolventu izstādei „Graduation”, kas bija skatāma Eiropas Savienības pārstāvniecības Lielbritānijā „12 star” galerijā. Šīs izstādes idejas pamatā ir nu jau aizgājušais gads – divtūkstoš divpadsmitais, kurš raksturojams kā ļoti nozīmīgs gads gan no pasaulīgā viedokļa, solot būtiskus pavērsienus pasaules ritējumā, gan dziļi personiski – katram no astoņiem izstādē esošo darbu māksliniekiem.

Jaunie gleznotāji – Adriāna Vīgnere, Zane Veldre, Ieva Bondare, Elīna Alka, Ieva Miezīte, Ilze Ontužāne, Santa Skujiņa un Māris Upzars – 2012. gadā ir pabeiguši studijas Latvijas Mākslas akadēmijā un uzsākuši profesionālas mākslinieku gaitas, turpinot katrs savu individuālo mākslinieciskā brieduma ceļu. Tādējādi, izstāde ir šī nozīmīgā gada, pagrieziena punkta un robežšķirtnes retrospekcija, kurā eksponētajos darbos transformējusies mākslinieku 2012. gadā iekrātā pieredze, izjūtas un notikumi.

Darba laiki:
Otrdienās – sestdienās: 12.00 – 22.00
Svētdienas, pirmdienās: slēgts

Kalnciema kvartāla galerija
Kalnciema iela 35, Rīga