Meklēt
Izvēlne

Jūrmalas pilsētas muzejā atklās izstādi "MODĒ = MĀKSLA"

Jūrmalas pilsētas muzejā 2013. gada 6. jūlijā plkst. 18.00 tiks atklāta izstāde „MODĒ = MĀKSLA”, vienkopus vērienīgā modes šovā pulcējot jaunus un daudzsološus modes māksliniekus. Izstāde muzejā būs apskatāma līdz 4. augustam.

Izstādē, kuru ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu organizē mākslinieces Ilze Laizāne un Kristīne Rozenberga, piedalīsies tādi modes mākslinieki kā Narciss, Natālija Tribuncova, Olga Andrejevska, Aleksandrs Pavlovs, Woocoon. Latvijas Mākslas akadēmiju pārstāvēs jaunie modes mākslinieki Reinis Ratnieks, Inga Tauriņa, Elīna Siliņa, Anete Krišjanova, Iveta Vilne u.c.

Izstādē būs aplūkojamas mākslinieku gleznas, grafikas, Edgara Kvjatkovska darinātās rotas un modes mākslinieku tērpi, kas būs skatāmi uz manekeniem visas izstādes laikā.

Tāpat mākslas darbu kolekciju papildinās sabiedrībā pazīstamu cilvēku, piemēram, aktieru Vijas Artmanes un Ulda Dumpja cepures, dziedātājas Olgas Rajeckas, Jolantas Gulbes, mūziķa Denisa Paškevica, grupas „Prāta vētra” solista Renāra Kaupera cepures un mākslinieka Roberta Koļcova cepuru kolekcija.

Izstāde un atklāšanas šovs piedāvās ko jaunu un nebijušu laikmetīgās mākslas jomā - modes dizainā, glezniecībā, tēlniecībā u.c. mākslas virzienos, jo sekmēs sabiedrības informētību, izpratni un pieejamību modes dizainā, glezniecībā, tēlniecībā u.c. mākslās.

Starptautiski pazīstami radoši mākslinieki prezentēs skatītājiem brīvā un nepiespiestā atmosfērā dažādu mākslas virzienu estētiskās vērtības. Pasākums paredzēts Jomas ielas svētku laikā un tā galvenais uzdevums ir veicināt radošo darbu pieprasījumu Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, kā arī provocēt uz māksliniecisku pašizteiksmi katru, kas iedvesmosies no redzētā un sajustā izstādē, kā arī aktualizēt savstarpējo radošo domu un ideju apmaiņu. Atklāšanas šovs paredzēts kā modes svētki, kas, jautri spēlējoties, paplašinās katra tēla un stila robežas.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies modeles no modeļu aģentūras „Natalie”, savukārt par grimu rūpēsies „Make – up Mākslas skola” grima mākslinieki. Projektā atbalstu sniedz SIA „Altia Latvia”.

Kontaktinformācija:
Ilze Laizāne
E-pasts: Ilze_Laizane(abols)inbox.lv">
Tālrunis: +371 20034481

Darba laiki:
Pirmdien, otrdien: slēgts
Trešdien – svētdien: 10.00 – 18.00

Muzeja apmeklējums – bez maksas.

Jūrmalas pilsētas muzejs
Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala
Mājas lapa: www.jurmalasmuzejs.lv